Jump to content
  • Aktuální cíle darů

patrona pyrotechnického předpínače

Pavel2

Recommended Posts

Ahoj,

prosím Vás, nevíte někdo, jak vyměnit a kde a za kolik sehnat patronu do pyrotechnického předpínače bezpenočních pásů. Potřebuji to na 306ku, ale myslím, že to bude stejný na více typů.

Díky předem za odpovědi.

odpojit baterku, vyndat sedacku (4 srouby) a odsroubovat plastovy kryt z boku sedacky (2-3 srouby). potom odpojis a odsroubujes cely drzak pasu (patrona, zamek pasu, drzak), celkem 2 srouby. jdou tam urcite i 406 a tipoval bych, ze 206 budou stejny taky (neovereno).

samotna patrona se nemeni.

jeden drzak (levy) mam doma, a vypada ze by mel byt ok. sehnat se daji na vrakovistich (pozor na vystreleny) a nebo v peugeotu (ta cena...)

Díky za odpověď.

\"samotná patrona se nemění.\".....to je divný, ne?Ja myslel, že jakmile patrona vystřelí, tak je vystřelená, vyhořelá, znovu nevystřelí a musí se vyměnit?

Když se odpojí baterka, tak se bude muset asi opět zadat kód autorádia? kódy klíčů a immobilizéru se nemusejí zadávat?

sorry za nejasne vyjadrovani, to dela ta poobedova unava... bylo to mineno jako ze se meni celej drzak _vcetne_ patrony, ze se neda rozumne oddelat pouze ta patrona samotna. napln v patrone je samozrejme vypalena a musis ji vymenit :)

kdyztak fotku celeho dilu jsem sem daval, dej si najit prispevek s nazvem tusim \"najdi tri rozdily\" ode me...

kod autoradia budes muset zadat, immo to po me nikdy nechtelo, tak nevim...

Díky, no já bohužel hledal \"tri rozdíly\" ne \"3 rozdíly\"....:-)))

jenom bych se chtěl ještě zeptat, četl jsem tam něco o odporech v kontrolkovém okruhu bočních airbagů - taky se mě při koupi stalo - \"příště budeme chytřejší\" - Jak je zapojen ten okruh kontrolky bočních Airbagů: \"kontrolka\" - levý boční airbag,levý předpínač - pravý předpínač - pravý boční airbag - \"kontrolka\"?

Ještě dá se nějakou nedestruktivní metodou zjistit, zda tam airbag je, či není, funkční nefunkční, můj mechanik to zkoušel tipovat podle pohmatu boku opěradla....

Předem děkuji za odpovědi!!

elektronika si testuje kazde \"koncove zarizeni\" samostatne, resp. testuje jestli je mezi vystupy odpor cca 2 ohmy... testovani se deje i v prubehu jizdy.

kontrolku pak aktivuje podle vysledku testu. pokud patronu nahradis spravnym odporem, jednotka nic nepozna. Kdyz se to udela dobre, tak to ani neni videt... taky by me zajimalo, jak zjistit ze tam pytel je a ze je v poradku...

[upravil dne 1.11.05 Vvitty]