Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 - 1.8 66kW, motor LFX


ares_406

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám takovej dotaz ohledně jedné závady na mém autě (viz. název tématu). Jedná se o chybu kterou ukazuje diagnostika a to přesně ,,Přechodná závada - uhlovy snímač řízení" a tahle závada je pod skupinou motoru !!! Jediný problém co s autem mám je ten, že je nepravidelný volnoběh, prostě nepatrně houpou otáčky. Pro informaci jsou vyměměny následující díly: krokový motůrek,MAP senzor, snímač klapky, vzduchový filtr, svíčky, palivový filtr a vyčištěná klapka. Teď už nevím co to kolísání může dělat a hlavně co způsobuje tu chybu na dia. Já doufám že to společně souvisí. Hledal jsem tuhle závadu tady na foru a nikde jsem ji nemohl najít. Díky moc všem za rady

 

PS: Snad nebude vadit když se tady ještě zeptám na 2 věci

Kde se dají na diagnostice zjistit ujeté KM (zda nedošlo ke stočení a tak podobně) ??

Někde tady na foru je foto z diagnostiky ohledně FAP filtru a množství vstříknutého aditiva + tabulka na přepočet z mg na % zanesení filtru. Nemůžu to nikde najít. Jednou jsem to náhodou zahlídl a blbec jsem si to nezapamatoval a teď to nemůžu najít.

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...