Jump to content
  • Current Donation Goals

Vrzání zad. nápravy

ccatar

Recommended Posts

Původně zaslal: Dante_HK_CZ

myslím že to budou tyčky stabilizátoru. Měnil sem je u 605 a pomohlo to.

Řeč je 309, a ne o 605, jestli sis nevšiml. 309 vůbez žádné tyčky stabilizátoru na zadní nápravě nemá. Ony ty menší modely peugeotů nejsou zmenšené 605ky, víme?

jojo věčná nemoc taky první co sem musel se svou 309 udělat byla repase z. napravy odvez sem to do příbramy za 5000 a je ticho už dva roky a doufam ze ještě dlouho bude :aut

a jen nevim jestli jde srovnavat zadní náprava 605 a 309.

Původně zaslal: oddie

Řeč je 309, a ne o 605, jestli sis nevšiml. 309 vůbez žádné tyčky stabilizátoru na zadní nápravě nemá. Ony ty menší modely peugeotů nejsou zmenšené 605ky, víme?

Všiml oddie, však se tak tolik nestalo, ne? chtěl přidat jen slovo do pranice...domníval sem se že tam jsou.

Víš, ono není zrovna moc dobré udílet rady o něčem, o čem nic nevíš, s pocitem \"však se kdyžtak tolik nestane\". Copak bys asi řekl na to, kdybych tady začal záměrně udílet špatné rady vedoucí k zbytečnému vyhození peněz nebo dokonce k poškození auta, co? Hodně lidí by na to tutově skočilo. Jak by ses tvářil ty, kdybys dal na podobnou radu na netu, a něco si tak zničil, nebo vyhodil peníze, co? Taky bys pak řekl, že se tolik nestalo? V tomhle případě se sice nic nestalo, ale nebylo by poněkud vhodné pouvažovat nad tím, k čemu zrovna rady udílet a k čemu ne? Nebylo by takhle dobré si uvědomit, že daleko lepší je žádná rada než špatná, a že není nutno odpovídat za každou cenu? A zvláš? ne, když je tu pár lidí, co se v daných typech aut orientují velmi dobře a dřív nebo později tu odpověď napíšou sami. Zkus nad tím trochu zauvažovat, a? se na to fórum dá i nadále aspoň trochu spolehnout... fakt mě moc netěší tu jen pořád opravovat cizí nesmysly.

No ja to ctu taky, hned se mi to zdalo divne :) Te trosku obdivuju, po tom nejakem roce a pul co tady jsem jsem toho vycet hodne, moc toho neznam, a oddie se z toho tady jeste nezblaznil :). Jinak me ale taky me prijde srovnavat 309 a 605, ktere maji zcela jine napravy trosku sejdrem :) Vrzou ti ty lozkiska torzek :) stabilizator to ted urcite neni, protoze co vim, tak zadek 205-309-405 proste neeeni :). A nechapu jak na 605 vrze stabilizator..ten kdyz je naclej, tak klepe, mlati, nebo tuka..o vrzani se mi teda nezda ze by byla rec. Menil jsem uz jak predek tak i zadek, a rozhodne to nevrzalo ale klepalo

[upravil dne 2/11/05 rimmer]

Původně zaslal: rimmer

No ja to ctu taky, hned se mi to zdalo divne :) Te trosku obdivuju, po tom nejakem roce a pul co tady jsem jsem toho vycet hodne, moc toho neznam, a oddie se z toho tady jeste nezblaznil :). Jinak me ale taky me prijde srovnavat 309 a 605, ktere maji zcela jine napravy trosku sejdrem :) Vrzou ti ty lozkiska torzek :) stabilizator to ted urcite neni, protoze co vim, tak zadek 205-309-405 proste neeeni :). A nechapu jak na 605 vrze stabilizator..ten kdyz je naclej, tak klepe, mlati, nebo tuka..o vrzani se mi teda nezda ze by byla rec. Menil jsem uz jak predek tak i zadek, a rozhodne to nevrzalo ale klepalo

[upravil dne 2/11/05 rimmer]

Jisteze zblaznil, to nevidis, jaky jsem magor? :D:aut