Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 508 - když přeřadim a sešlapnu plyn auto jako by vynechá cukne ..............


juventusturin

Recommended Posts

Mně to dělá taky, na autě 3 roky starym. Ale zásadně při řazení z 5. na 6., a tak cca jednou za 20 přeřazení. Zvykl jsem si a neřešim. Pocitově to působí, jako by se něco někde "zahltilo", nebo ucpalo. Se spojkou to podle mně nemá nic společnýho (ale jsem laik, takže...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a kolik máš najeto,a už si dělal rozvody mě řekly že rozvody se maji dělat po 240tkm nebo 10letje to možný,nechám udělat filtry a oleje v motoru a převodovce a uvidime.

V servise to povedali správne. Tento interval je určený výrobcom a je to aj v servis.knihe. Ak jazdíš krátke trasy, alebo mesto tak je to 180 000km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých, 

 

ja mám podobný problém, ktorý som tu už niekde spomínal, a síce, že s sa autom neviem normálne plynulo rozbehnúť. Tento problém identifikujem tak, že na voľnobehu pridám naplno plyn, ale otáčky nevyletia rovno hore ale najprv sa akoby zaseknú na cca +/- na 1500 až potom pokračujú hore. Po bezprostrednom zopakovaní vyletia plynulo hore. Neviem či mám ucpatý filter pevných častíc alebo čo by to mohlo byť, nikto mi zatiaľ na nič neprišiel..

 

Ak by ste mali rovnaký problém, prosím zdieľajte, auto mám od novoty asi tri roky.. hlavne za posledný rok jazdené veľmi málo, prevažne v meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak často ti to dělá mně to dělá spíše z 2 na 3 ale jen někdy neni to pravidelně,příští týden jedu na servis tak se tam zeptám co by to mohlo dělat palivovy filtr možná.Nechám udělat filtry olej,destičky.

 

Nevite kolik stoji to aditivum co se dava do nadobky u nádrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...