Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.1 TD 12V - Blok startu / vůbec se nerozsvítí kontrolka


Saman.Samanek

Recommended Posts

Ahoj kluci. Byl jsem teď pár týdnu v cizině, přijedu dom, skočim k autu, startuju a nic. jen točí. Tak jsem si říkal, asi padla nafta. Namačkal jsem pumpu, odvzdušnil, točim a nic. Až pak jsem si všiml, že se mi vůbec nerozblikává kontrolka asi imobilizeru nebo jak se to jmenuje. Našel jsem na Googlu něco jako autodiagnostika. Když jsem měl ještě ruční kódování, tak po zadání kodu ta kontrolka zablikala a šlo nastartovat, teď co je odpojená, tak zabliká hned a můžu točit. Ta ikonka vypada skoro jak schematická značka tranzistoru. Proč ta svině nesvítí vůbec? Co s tím je? Kde se schovává závada? Pojistky jsou OK. :myslim  V pondělí jedu zas na 3 týdny do německa, zkuste prosím reágovat rychle. Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tu ikonku popisuješ, tak to bude kontrolka motoru (diagnostika). Měla by před startem svítit a po nastartování zhasnout. Funkci imobilizéru signalizují kontrolky na klávesnici. Červená=zablokováno, zelená=odblokováno. Pokud je klávesnice odpojena tak by nemělo svítit už nic co by mělo souvislost s imo.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm máš tam origo Lucas Epic čerpadlo

 

Předpokládám zpřelámané dráty, tak se mrkni na kabelový svazek co jde od čerpadla do jednotky motoru v kastlíku a pořádně prohlédni kabelový svazek přímo v čerpadle (myslím, že se musí dát dolu nějakej plastovej kryt..) Tohle vypadá na vyhřátou izolaci těch jednotlivých vodičů, izolace se oloupala z drátů a ty mohou být ve zkratu. Na pojistky jsi koukal?

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budu úplně mimo ale něco podobného se mi stalo u bráchovo 306. Když jsem si jí půjčil tak po otočení klíčku naběhly normálně kontrolky ale nechytla, stejně jako na videu. Tak jsem mu volal co a jak a on tam má takový ten čip co se přiloží a deaktivuje imobilizér a následně po otočení klíčku se rozsvítila kontrolka motoru a následně to chytlo. Vím že ty ten čip nemáš, resp máš to udělaný přes klávesnici ale nemůže být někde v tomto směru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vím kde to je, na to mrknu ale to by podle mě měla svítit ta kontrolka, ne? Pojístky jsou ok, po těch jsem šel hned po odvzdušnění čerpadla, to jsem tu už myslím výš psal. Že by se poškodila izolace mi příjde divný. Mezi tím, co to fungovalo a tím co to nefungovalo bylo týdenní stáni auta, čili žádnej start nic. Myslel jsem si že by mohl být nějak třeba mrazem pohnutý konektor na čerpadle, tak jsem ho odpojil a připojil a nemělo to vliv. Kdyby se to stalo za jízdy, bral bych, že se něco mohlo upíct ale na týden studeném motoru se nic zkazit nemůže. Až za týden přijedu domu, zkusím pípákem prozvonít veškerou kabelovou komunikaci od kontrolky jestli třeba myšky nehlodly drát, což jsem jednou opravoval na fábií, kde ve svazku hryzly kablík pod baterkou a nešli ostřikovače jenže v tom hnusu co byl minulý víkend mi přimrzala baterka k rukám. Kdyby byl problém s imobilizérem, čili že ta kontrolka svítí a neproblikne, bylo by to fajn ale do tý kontrolky nejde ani půl voltu.Kdyby tam šlo třeba 3-4 volty, bylo by mi jasný, že se to někde přikostřuje. Ale tam je totální šlus. Kdybych neměl po celý garáži rozhrabaný subaru, rozkopu tam palubku a půjdu od svorkovnice po svorkovnici. Jenže ta možnost tu není tak nevím jak přijít na závadu bez rozebírání mozkovny auta. 

Ale chci vám všem poděkovat, že mi pomáháte, vážím si toho. Lepší říct cokoli co vás napadne. Třeba se někdo trefí. Jinak s problémy s jednotkou už jsem se setkal. Přes měsíc mi stálo toledo a ECU umřelo. Lítali všechny budíky a kontrolky jeli diskotéku a taky to bylo jen splašenou jednotkou. Jenže dávat zbytečně litr se mi až tak moc nechce...  :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tuhle 406 s tímhle čerpadlem jsem vlastnil a opravdu bys nevěřil, co dokáže udělat čas a teplo s tou izolací těch vodičů u čerpadla a vím zde s fora, že nejsem jedinný, kdo ty kabely měl rozpraskané..... Čerpadlo pak bylo vyměněno za klasiku Bosch z důvodu nerentabilnosti jeho opravy (aktuátory v čudu), ale to je zase jiný příběh :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...