Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VIN Peugeot 508


Stefano200

Recommended Posts

Zdravím, kúpil som si Peugeot 508 break 2.0 HDi avšak rád by som zistil podľa VIN čísla, čo bolo na aute v servise robené a tak sa chcem spýtať či mi to niekto nevie zistiť podľa VIN, prípadne iné bližšie informácie o danom vozidle.

 

VIN: VF38ERHHABL084693

 

Prípadne mi poradte :-)

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Proč?

Taky to nechápu. Klidně bych si za výpis konfigurace vozu zaplatil, ale přeci nebudu platit členství, když nevím zda si Peugeota koupím. Rozhodoval jsem se mezi Renaultem Laguna a Peugeotem 508. No Lagunu jsem vzdal, ale dokud Peugeota nebudu mít, tak mi přijde divné platit za členství v klubu.

A k čemu mi bude konfigurace dle VIN, když už ho budu mít??? Něco mi uniká...

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se ale nejedná o konfiguraci auta. Jde o servisní historii.

Servisni historie zní lépe, ale v Renaultu se mi také koukal do servisní historie a jen mi řekl, že vidí kdy to bylo v servisu a spotřebovaný materiál.

Něco řešili s FAPem, ale nevyčetl proč a jak to dopadlo.

Až se rozhoupu do 508 a budu mít nějakou v merku, tak toho asi využiji. Jak je to pružné? Když zadám žádost o tu servisní historii, tak kdy bych ji mohl mít?

Co když to bude dovoz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravim peugeoatci, vedeli by mi niekto z vas na zaklade VIN zistit informacie o servisnych ukonoch co boli na 508sw vykonane. chystam sa menit rozvody a chcel by som vediet ci uz nahodou neboli menene. vopred velmi pekne dakujem za informacie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...