Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna - čidlo venkovní teploty


Milich

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Řídí se podle toho čidla venkovní teploty v pravém zrcátku i klimatizace? Mám problém, že když jsou velká horka, tak mi klimatizace chladí jen po prvním nastartování. Jakmile udělám přestávku a nastartuju znovu, už to nechladí. Diagnostika hlásí chybu senzoru venkovní teploty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No určitě to nějaký vliv má. Na displeji Ti to ukazuje správnou teplotu? Jak jsme jeli na dovolenou tak jsem nemohl používat režim "AUTO" protože šel pořád dost silný a studený vzduch. Běžně jsem míval nastaveno na 24st a teď jsem měl ručně nastaveno na 26 a větrák na minimum. Po výměně čidla mám zase 24 a funguje to dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

uz nekolik let pouzivam pro mereni teploty TOHLE Je to bezdotykovej teplomer s celkem slusnym pyrometrickym detektorem uvnitr od -50 do +350 stupnu +/- 1 stupen . Mesim s tim na aute pocinaje teplotou vyparniku klimy a konce vejfukem vsechno k max.spokojenosti. Za ca 4USD parada!

 

tepolomer.jpg

Upraveno uživatelem pesastor
podival jsem se do papiru a opravil prenost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápem, aj pre mňa je to rozdiel, ale čo som pozeral lacnejšie ponuky (5€) tak tam neboli freeshiping a komplet cena mi stále vychádzala cca 8€, netvrdím že niekde sa nenájde lacnejšie, ale vždy beriem do úvahy aj recenzie predajcu a počty predaných kusov. Tak zase mi tých 12€ s absolútne bezproblémovou 3 ročnou zárukou oproti 8€ s dosť komplikovanou zárukou nepríde až také zlé.

Podstatné ale je, že je to fakt dobrá a užitočná hračka pre kutila. Chystám sa ešte aj na refraktometer pre kvapaliny, nech nemusím stále otravovať známeho v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...