Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíčky od vozu


BFG

Recommended Posts

Zajimalo by me jake varianty klicku k 5008 jsou? Ja mam stejnou prisernost jako se dava treba k c3 citronu. Dvojtlacitko. Existuji i jine klice a daji se vymenit? Celkem bych uvital zamykani kufru separatne. Neptal bych se ale docist se na netu neco praktickeho o 5008 se moc neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zamykání kufru separátně není otázka klíčku, musí to umět řídící jednotka a mám obavu, že to neumí, takže asi smůla. Myslím, že klíče jsou všechny stejný. Nechat si udělat jiný možná půjde, ale víc funkcí se asi čekat nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v době vývoje 5008 na to frantíci nemysleli a ani FL to nevyřešil. Podle manuálu jde samostatně odemykat a zamykat pouze dveře řidiče, ale zase je to jen v příplatkové verzi. Taky bych uvítal samostatné otvírání kufru na parkovišti před supermarketem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je tedy samostatný otvírání kufru celkem jedno. Stejně když naložím nákup, z 95% odjíždím. Já bych uvítal možnost vypnutí přiklápění zrcátek v PP a jako další výbavu elektrické ovládání dveří kufru. Tak jak to má BMW se mi to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně chápu, já taky po naložení nákupu na 95% odjíždím, ale spíš jsem to myslel tak, že když vykládám nákup z vozíku do kufru, tak mám otevřen jen kufr a bylo by dobré mít ostatní dveře zamknuté a po zavření kufru by se i automaticky zamknul i kufr a já mohu v klidu vrátit vozík.

Nebo, když nakládám a vykládám věci pouze z/do kufru (třeba stěhování rodiny na víkend), nepotřebuji odemykat celé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele "hnusnej" by se dalo rict ze je, ale vadi to necemu? Potrebuje hazet klice na stul aby kazdej videl... Treba od novy 308 je hezci, ale taky vetsi a kdo to ma pak nosit v kapse. Kdyz neco, tak bych uvital samostatne odemikat/otvirat kufr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako klíč je hnusnej, ale na E-bay jsem našel klíč se třemi tlačítky a je u něj napsáno pro Peugeot 5008, tak proto ten dotaz. U Laguny jsem měl 4 tlačitka panejo :D a navíc kartu a ne blbej klíč, ale bohužel většina automobilek si pořád myslí, že klíč je něco extra. Pokud neexistuje možnost otvírat solo kufr, tak to asi nebudu dále řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Já bych uvítal aby se zrcátka odklápěla až po nastartování a né při každém odemčení vozu !!! Často lezu do zamčeného auta něco odložit nebo vzít a pořád se zrcátka jen otevírají/zavírají !!! To mě přijde nelogické.....

 

Mám dojem že jde to sklápění/odklápění na odemykání odkódovat.

Zrcátka se pak sklápí pouze tlačítkem na dveřích ;) 

Až to budu mít v servisu tak si to nechám tak nakódovat.

To stálý střihání ušima mě nebaví (kor když jdeš jen pro něco do auta třeba 3x).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakej jazýček, mě to 3 roky maximálně vyhovovalo. Karta je navíc mnohem skladnější a vydrží víc a líp se drží. Trefovat se někam klíčem a točit s ním je anachronizmus. Navíc je to další mechanický krám, co se může pokazit. Hlasy o tom, že přece Renault má karty naprd, jsou poruchové většinou šíří lidi, kteří Renault viděli jednou někde u obchoďáku na parkovišti. Generace karet Laguna III nebo Megane III je naprosto bez problémů i po 7-mi letech. Ale to už jsme opravdu OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velikost klíčku, nebo jak vypadá a kolik má tlačítek mě fakt nenapadlo řešit. Jediné, co měli do FL ještě přidat, třeba i za příplatek, aby drželi krok, je bezklíčkové otvírání dveří a startování tlačítkem. Ale nijak mi to nechybí a já jsem s dálkou docela spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak vypadá klíček na DS4? neumím hledat, nebo nevím, nenašel jsem. Já bych moc rád nějakej hezčí klíček. To co mám je zoufalost, tlačítka z toho lezou ven, je to hnus. Vzpomínám na kartu u renaulta, to byl pro mě luxus. Nebo klíč od A4 to je skoro klenot. 

Nová 5008 má taky stejně blbej klíč, akorát tam už tlačítka ven nelezou

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...