Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fota, příběh a plány... Aneb Pažout člen rodiny!!! :-)


Michal078

Recommended Posts

můj Pažout projekt: Fresh Car!!! (letošní zimní fotka)  :roker

10407787_971136096248038_388471060316309

Zatím je vše v začátcích. musel jsem nejdřív investovat do nutných oprav jako byla celá přední náprava uložení tlumičů a brzdové destičky, (v předku i zadku). Teprve nedávno jsem se rozhodl  o tom že pažouta poupravim dle svých představ... Dal sem si tu práci rozleštit lak vyčistit motorový prostor i interier nástřik víka ventilů a do černého matu šel znak na masce. V nejbližší době je v plánu stavitelný podvozek a pěkný límcový kola.

Ps: na zadním bočním okýnku jsem vylepil autogram zesnulého paul walker na je ho počest  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky auto trochu popiš. ;) Motor, rok, výbava, třeba i udávané kilometry. :) Jinak v sekci Naše káry už to máš. Vítám tě tedy na fóru a doufám, že se ti tady bude líbit a najdeš zde, co budeš potřebovat a sám i něčím přispěješ. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D dik zatim je to tu cajk a hlavne se tesim na 15.5 na sraz bude to ma premiera tak sem zvedav ;-) jinak motoryzace je 1,4i 55kw a vybava je zatim standartni akorat je tam panaromatycky stresni okno v el. pak klasika okynka v el. zrcatka a ovladani radia pod volantem a jeste to ma valastne abs . Co se tyka interieru chtel bych tam napachat predni a zadni sedacky v kuzi z coupe 406tky a od znameho elektrikare je napojit vyhrev a el stelovani polohy tak snad se zadari ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...