Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor topení nejde


ricik13

Recommended Posts

Tak ty máš napájení ze spínací skříňky přes pojistku F40 (pojistka úplně vpravo v tý oddělený pojistkovce nad tou velkou pojistkovkou pod volantem) , takže to tipuju na špatnou spínačku . Dá se na netu sehnat spodek spínačky s kabelama nebo upravit napájení toho ventilátoru přes relé , někde je tady na to vlákno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vážně??Neříkej dvakrát :)...Já tam totiž stejně chci jet,protože mi prohnila mrazovka mezi svíčkami tak potřebuju novou..Zatím jezdím na dřevěnej "špunt" :D....Už teď vím,že mi proud nejde ani na tu pojistku,takže to bude ta spínačka pokud tam tedy není žádné relé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak do ventilátoru vede patice s dvěma dráty. A na nich proud je. Nebo mě něco uniklo ? Měřeno multimetrem při zapnutému motoru 14.3 voltu.

Taky jsem přemýšlel nad tím odporem nebo co to je, ale to by snad nepustilo proud k ventilátoru kdyby ti bylo vadné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím. Tak došla řada i na mě. Nejde mi ventilátor topení. Na ovl.panelu lze nastavovat rychlost, ale větrák stojí. Nejde tam napětí. Napájecí vodiče jsou MC40B a KH40 (žz a šedý). Nepodařilo se mi dohledat, kam je KH40 připojen. Schema nemám. Auto je 11/2001, MUX, digi klima. vin VF38E4HXF81420270. Prosím, poradí někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prověřil. Zaoxidované kontakty na těchto pinech jsem pročistil a poladil, aby byly těsnější - zdáli se mi příliš volné, a napětí u ventilátoru se objevilo, přestože vodič KH40 na tyto piny přímo nevede - někde musí být rozbočení. Ale to můj problém nevyřešilo. Vada je v regulátoru. I když na výstupu pro motor lze naměřit napětí, nerozsvítí ani žárovku. Motor jsem zkoušel napřímo z baterky, ten jede, konektory se zdají ok. Modul jsem rozebral, proletoval hlavní spoje, ale vzhledem k oprýskanému zalakování a měděnce na smd součástkách to nepomohlo. Výkonový tranzistor je označen NH05AB, k tomu jsem na webu nic nenašel. Takže koupím modul a budu doufat, že se zadaří.

V každém případě děkuji jarokare za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže. Koupil jsem regulátor od FEBI (36695), instaloval a opět foukám a klimatizuji . . . jen jsem neodolal a rozloupl nový kousek. Čekám nižší životnost, protože výkonový tranzistor je poloviční velikosti. Ale za cenu 840,- vůči originálu za 3600,- to akceptuji. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 7 měsíců později...

Ahoj kluci, tak na mě taky došlo nejde mi ventilátor a i klima, když člověk jede tak po 10ti minutách to začne slabe foukat jak teplý tak studený v interiéru, ale nejde ovládat rychlost točení. Po výměně ovládacího panelu se ventilátor cca na 30 vteřin roztoci. Připojení na přímo ventilátor se taky točí. Mám 2.2hdi 2002 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...