Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307SW - jak jsem dojel :-(


radek1980

Recommended Posts

To jo, teď je na silnicích peklo.

Tohle se stalo o Vánocích. Vietnamec mě nedal přednost, tak jsem ho "štrejchnul" a poslal to do lesa. Chlapík ale neuměl česky, neměl doklady a jeho auto nebylo pojištěný... Pěkný fujtajbl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havarijko máš? Jestli ne, pak už jedině soudní cestou ale trumfy máš v rukou ty. Auto bez pojištění nemělo na silnici co dělat. Každopádně velmi nepříjemná zkušenost, nezávidím a upřímně přeji, ať to co nejdříve vyřešíš ke své spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna.

Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, policie tam byla a ještěže tak. Vietnamec neměl doklady tak to řešila cizinecká a nakonec zjistili že je chlapík už v částečným vyhoštění z ČR.

Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-)

 

No já bych to nazval spíš z prd... klika. V tom průseru alespoň jedno pozitivum samozřejmě že nejdůležitější je že jste z toho vylezli po svých a nezraněni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se zeptám, vietnamec byl na místě? Toho si převzala cizinecká policie? Bohužel, ono je i štěstí, identifikovat ,,rákosníka" (omlouvám se za český název),  jelikož si mezi sebou půjčují ŘP a doklady a navíc tvrdí, že neumí česky. A jak to krásně řeknou: ,,Neumím česky".

Hlavně, že jste v pořádku. A jaké bude další auto =značka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna.

Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne...

Jo, dopadne to tak. Pojišťovna ti to ohodnotí "běžnou cenou na trhu", měl sem to tak nedávno. Nijak se necukají, nebyl s tím skoro žádnej problém. Jinak je mi tě líto, byl sem taky nasranej, ale šťastnej že je rodina v cajku. Tak vítej v klubu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OK406: Jo, vietnamec naštěstí neměl zaječí úmysly, jen se pořád lámanou češtinou ptal "Mám čekat? Mám čekat?" Tak jsem mu důrazně vysvětlil že opravdu čekat má. Jediný co měl u sebe byla kartička s jeho fotkou, jménem Van Ly Ngo a nějakou brněnskou adresou. Dopraváci si ho nakonec odvezli sebou a "jeho" Scénika bez dokladů nechali taky odtáhnout.

Pokud jde o další auto tak se určitě budu držet značky i typu, jen kouknu po trochu mladším kusu :cool:

 

To stafflik: Dík. A jak píšeš - já pak celej večer chodil se šťastným úsměvěm na tváři protože to odneslo "jen" auto a my jsme zdraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...