Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena


Milan+

Recommended Posts

Myčka BOSCH (?) : stáří 15 let , má základní funkce , myje pořád stejně . Nebyl doposud nutný žádný servis. Jednou používáme tablety ,jednou prášek . Co je v akci. Pravidelně sypeme sůl . Myje stále dobře . 

Sporák MORA ( ? ): vydržel 20 let . Po cca 15 letech se měnili plotýnky , protože nebyly rovné , propadly se a zdeformovaly po čase . Pět let na to se vyhodil a koupil jiný - důvod byl ten , že už slabě pekla trouba.

Lednice Indesit ( 7 tisíc kč ): italská značka , trochu jsme váhali ale po 7 letech od koupi funguje pořád stejně dobře . 

Televize LG ( 11 tisíc Kč ): 7 let plasma , žádná vada

 

Toto jsou spotřebiče kupované nové  ( ne bazarové ) osvědčené.

Upraveno uživatelem venomcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ne že by jsme s tímto sortimentem běžně obchodovali, pokud ale zákazník chce k dodávce elektroinstalací i tyto spotřebiče, většinou dodáváme kuchyňské věci od MORA. Není to často, ale něco kusů už se dodalo, a nikdo nám zatím nic o hlavu omlátit nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Kuchyň od soukromníka,matroš se nedá srovnávat,moje stříňký jsou těžší než z Ikea a spol.

Spotřebiče mi byli doporučeny zn. Concept.Super cena,český výrobce,kvatita je super.Dělá s nima 5 let a za tu dobu 1 reklamace mikrovlnky.

Každopádně jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to nemám z Ikei ani Oresi,dělal nám to tu také soukromý truhlář,mátroš jsem si vybíral co jsem chtěl ,hrany mám všude 2mm,výsuvy s dojezdy,plynulé zavírání dvířek,výklopy jsou pákové Blum,nechtěl jsem nespolehlivé písty.takže tak. Jsem spokojen s prací supr a mohu ho jen doporučit,má tolik práce,že už ani reklamu nepotřebuje. 

Spotřebiče Concept ,asi jak kdo,ale když jsem švagrové monoval digestoř,tak ten nerez se prohýbal od pohledu.Ale tak jako tak se to tu jen montuje,vše je čína jako ostatek.Já bral vše z jednoho shopu,hodím sem pak odkaz,spotřebiče Elektrolux, indukčku, troubu,myčku,lednici,mikrovlnku a celokovový robot, Franke dřez a komínový odsavač, výsuvný koš mám od truhláře,ten přijde po víkendu,mám tam změnu za Franke,bude to myslím Virly,Franke pustím dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsi někdy kuchyni z Oresi, byl jsi někdy v jejich prodejně? 

Kdybych se v tom nevyznal, nepíšu to tu... POLSKO = šrot co se nábytku týče.

Poláci nedělají nic lepšího, dělají stále to samé. Ten trh se už 10let nemění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyni jsem Oresi nikdy neměl, ani se jich nijak nezastávám. Jediný nábytek z Polska mám konferenční stolek v obýváku. Nábytek si nechávám dělat na míru místním truhlářem. Přesto tvrdím, že nemáš pravdu. Záleží, kde budeš v Polsku nakupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v Polsku nakoupíš v obchodě, kde mají třeba Německý nábytek......pak najdeš kvalitu. Já se bavím o výrobě poláky... Tam je kvalita šrot, protože lidi to tak chtějí, nechtějí dát za kuchyň 80tis a mít ji na několik let, ale 20tis. kč a mít ji napořád :D ale realita je jiná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se bavím o výrobě poláky. Když si tam půjdu k truhláři a zaplatím, udělá mi kvalitní věc. Mimochodem, koupil jsem do práce maličkou kuchyňku z Německa, je to opravdu velký šunt. Byla levnější než polská. Ale ani jsem nic jiného nečekal a neplivu kvůli tomu na německou výrobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se nebavíme o tom samém.... Polská výroba ve velkém - Oresi, Ikea.

Je jasné, že soukromý truhlář bude kvalitní, ale sériová výroba asi těžko.

Btw já Německo napsal jen tak v rychlosti, protože taťka bere lamino z Německa, nevím teď značku. Ale ne jen z Německa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v Polsku nakoupíš v obchodě, kde mají třeba Německý nábytek......pak najdeš kvalitu. Já se bavím o výrobě poláky... Tam je kvalita šrot, protože lidi to tak chtějí, nechtějí dát za kuchyň 80tis a mít ji na několik let, ale 20tis. kč a mít ji napořád :D ale realita je jiná..

Třeba ani nemohou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsi někdy kuchyni z Oresi, byl jsi někdy v jejich prodejně? 

Kdybych se v tom nevyznal, nepíšu to tu... POLSKO = šrot co se nábytku týče.

Poláci nedělají nic lepšího, dělají stále to samé. Ten trh se už 10let nemění...

Dával jsem si dělat také návrh v oresi,ano tu nějlevnější řadu dělají v Polsku a ta střední a nejvyšší je z němec.

Kvalitní nábytek v Polsku dělaj většinou firmy co tam daly výrobu z němec,ale cena je pak už někde jinde.

To samé o tom kování,Blun má strašně rozsáhlou paletu na výběr,tak je pak jasné,že Ikea do drahého nenapere nejdražší kování.

Jenom příklad chtěl jsem výklopy co jezdí souměrně se skříňkou nahoru,ale cena je 3 800 za pár krát tři.Takže jsem efekt přehodnotil a jsou tam pákové,ty jsou za 1800kč.

Chtěl jsem tohle

http://www.blum.com/cz/cs/01/10/30/.

A mám toto.

http://www.blum.com/cz/cs/01/10/40/

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se nebavíme o tom samém.... Polská výroba ve velkém - Oresi, Ikea.

Je jasné, že soukromý truhlář bude kvalitní, ale sériová výroba asi těžko.

Btw já Německo napsal jen tak v rychlosti, protože taťka bere lamino z Německa, nevím teď značku. Ale ne jen z Německa..

Těch výrobců kvalitního lamina zase tolik není.Všude se to motá kolem třech čtyrech značek na výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...