Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čelní sklo-přeleštění od škrábanců


Lukaydo 407

Recommended Posts

Ahoj nevite jak přeleštit sklo čelní od malých škrábancu vlasovych po celem skle celkem mi to vadí když jede auto večer proti mě,je to něco jako když se podivate na lak auta proti slunci škrábanečky.

 

Díval jsem se a unás je jen od sonaxu http://autokosmetika.heureka.cz/sonax-profiline-brusna-politura-na-skla/  nějaká zkušenost když už to stoji celkem dost? Leštičku na auto mám 800-2500otáček celkem kvalitní něco jako bruska.

 

Jinak  1-nebude sklo matné nebo tak něco potom

          2-a co stěrače a stírání,

          3-a nebude potom sklo náchylnější na poškrábani např škrabkou v zimě?

 

 

Nebo nějaky lepší připravek co se dá unás koupit diamantovy prášek  jen 2g 100kč je ranec :) a profi brusne pasty a prášky se prodávaji jen na ebayi atd a to neumím objednávat moc složité.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsou pojistky na sklo tak drahý....

Každý s tím takhle vyjebava,za chvilku se pojišťovny naserou a bude spoluúčast půlka ceny skla....

Mám stejný problém taky je sklo poskrabane....mám tam ještě jedno z vraku tak ho tam asi brzo hodim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč by neuhradila, já měl měněné sklo na 807 a stálo to 30 tisíc a zaplatili kromě 1000 spoluúčasti. Ale hanba by mě fackovala kdybych to takhle hrál na pojišťovnu. Jak bylo napsáno, za chvíli to ani nepůjde pojistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Co vim, tak pojistka kreje bud do 5tis nebo 10tis. Mě v Peugeotu napočítali s prací 16.5tis. Má to cenu teda pojistovat? Opraveno mám na účet auta co mi sklo prasklo. Až zas někomu odletí, zase ho doženu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

To sem asi za opicema... to se poptám. Mě bylo nabídnuto 5 a 10. Aspon vim an jakou částku se ptát když už to mám za sebou :D U 406 mě stálo v K+M přes 9tis. U 407 sem byl v origo Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaydo 407: leštění skla chce celkem trpělivost, ale mikroškrábance se dají rozleštit CEROXem. Na leštění použít tvrdý filcový kotouč a hlavně hlídat teplotu = neleštit dlouho na stejném místě. Na youtube najdeš i pár video návodů.

http://www.polpur.cz/polpur/eshop/0/0/5/6-Lestici-prasek-CEROX 

 

Na mytí skla nepoužívat tu drsnou stranu houbičky na nádobí, ta ty škrábance zaručeně vytvoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo jsem leštil tou pastou od Sonaxu. Hrál jsem si s tím asi 4 hodiny a výsledek byl uspokojivý. Něco málo zůstalo, ale ty nejhorší škrábance zmizely. Chce to opravdu trpělivost, hlídat teplotu a leštit co největší plochu. Sklo na okrajích v každém případě oblepit maskovací páskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...