Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poradte nudzovy rezim


rehakovic1

Recommended Posts

Natankoval som naftu na shell a po 10km pri obiehani a pridani plneho plynu motor stratil vykon,skocil núdzový režim a hláška chyba systemu na znižovanie emisii,auto dalej islo bez problemov,po 3dnoch nudzový režim zhasol a stalo sa mi to opäť pri predbiehani a plnom plyne.Co vy nato?Umrel fap?regulator tlaku paliva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

špatná nafta... od shell to neni nic nenormálního. Koupil bych aditiva a dotankoval jinde. Podle toho jestli si teda nebral celou nádrž. Jestli jo tak bych začal odčerpánim do kanďáků a načerpánim dobré nafty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i já jsem četl někde že na shellce nic moc kvalita beru na benzině,lukoil,csw automont tam beru pořád naftu a žádné problemy.Jestli by to nechtelo i palivovy filtr vyměnit až vyjedeš nebo vyčerpeš naftu shell  a můžeš dát vif aditivum nebo tec 2000 do nádrže ti to vyčistí i dalsí věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neverím, že to bude v nafte. Proste blbá zhoda náhod. Stále dookola to isté: šel je zlá, tesko ešte horšia, oemfau výborná... Neviem ako v Čechách, ale slováci pochopte už, že je jedno na akej pumpe tankujete, všetky vozia naftu aj benzín zo Slovnaftu!!! Iba prémiové palivá si každá značka vozí origo zo zahraničia!!! Choďte sa postaviť pred Slovnaft do BA a pozerajte, aké cisterny odtiaľ vychádzajú. Áno, aj Shell, aj OMW, aj všetky ostatné... Alebo ste videli na Slovensku aj iné rafinérky, aby si každá vyrábala svoju naftu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež myslím,že naftou to nebude.Ako prvé by som začal diagnostikou.K tej nafte - tam autohof ju vozí na slovensko z Litvínova a aditivuje vlastnými aditívami. Minule som sa rozprával o tej nafte z vodičom cisterny,ktorý ju práve priviezol do Žiliny.Sám od seba mi dal prečítať papiere k dodávke paliva,včetne certifikátu.Ale to zakladateľovi témy nepomôže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim ,

mal som ten istý problém,stalo sa mi to 4x( dokonca na dovolenke v Chorvátsku), tak som bol na diagnostike  a vyhodilo poruchu,elektromagnetického ventilu  regulácia vzduchu do turba. Nachádza sa na ľavej strane motoru  zo zadu dosť blbý prístup. Vymenili  ho a od vtedy mám pokoj, stálo to 50€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Vcera idem domov z prace a po predbehnuti vozidla mi naskocil nudzovy resin len do 2500otacok

tankoval som na shell  v skotsku no neviem Ci ta nafta vyhodilo hlasku dopollution system fault no kontrolka  stale svieti mozem stym jazdit dalej???.Rano som skusal ide pekne len ta kontrolka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...