Přejít na obsah
Proša

Stékání vody z víka kufru

Recommended Posts

Pořídil jsem si Peugeot 508 sw a při otevření víky kufru stéká špinavá voda z víka pěkně na hlavu.

Poradíte mě zda-li se to dá nějak eliminovat nař. namontování zadních zástěrek?

Díky za radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

U naseho to dela taky a je starsi rocnik ;)

Prvni setkani s timto problemem bylo prekvapujici a reseni ...... pootevrit asi do pulky nechat odkapat a pak otevrit uplne.
Otazka 10-15vterin.
Me vic jak tento problem stve neuveritelne sipneni zadniho skla pokud je mokro.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A nepomůže třeba jak mám na 407mě nerez lištu na kufr proti té vodě? Na 407mě to mam jen kvuli vzhledu do kufru voda neteče.

post-46827-0-42299000-1420195378_thumb.j

Upraveno uživatelem Lukaydo 407

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je pravda ze se resi kombik ale myslim ze 508 nema onu "listu" a pak to asi tece vsude.
Nase 406 ji ma 407 dle fotek na netu  spis ne....

Ze by drobnost ktera dela auto :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky jsem to reklamoval, ale nic jsem nevyřešil. Prý byla svolávačka jen na sedany. Pro kombi verzi žádné problémy nemají hlášeny, takže je prý vše OK.

Upraveno uživatelem klakson23

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zkuste otvírat víko pomaleji, aby voda stačila odtéci do strany. Mám elektrické otevírání a ještě nikdy mi voda na hlavu netekla. Vždy tečou dva čůrky po stranách.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, dali jiné molitanové pásky. Stejně to nepomohlo. Už jsem se s tím pokoušel něco dělat, ale není to jednoduché. Konstrukčně je to špatně navrženo. V létě se ještě pokusím něco vymyslet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak čtu a čtu, ale mě by spíše zajímalo, jak zamezit, aby voda netekla do meziprostoru samotného víka, jelikož vytékání vody z víka je až následný problém (když utěsním spodní část víka, tak voda zůstane v "meziprostoru" .... a to je špatné ... to je lepší, ať mě vyteče na hlavu ......)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Doriesil prosim niekto uspesne vytekanie vody z dveri kufra na SW pri jeho otvarani ? voda vyteka z rohov na lavej a pravej strane, na obrazku v kruzku. Rozmyslam, ze ci by pomohlo ak by som utesnil priestor co som vyznacil na obrazku ciarov, potom by snad voda vytekala iba pri zavretom kufry cez diery, co su tam od vyroby Tesnenie by som dal az do vnutra, aby vobec ta voda nesla do toho priestoru

kufor tesnenie.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku