Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Partner 1,9 D

xaon

Recommended Posts

Taky se připojuji s gratulací!

Mám Partner 1.8D už z roku 97 a absolutní spokojenost:super

spotřeba při lehké noze 6l, taky povinný ručko je nižší než u 1.9, jediné, co nedoporučuji-jezdit s tím po dálnici. Na pendlování Praha-Ostrava to není. Já rozvážím pizzu po Brně+blízké okolí-vynikající.;) Na dálnici HDi

Gratulujem!

Ja mám Partner 2,0 HDi, 122000 km. r. v. 2000. Som s tým autom veľmi spokojný. Spotreba od 5,5 do 7,2. Ten 1,9D je asi trocha slabý na diaľnicu a vtedy, keď tam viac naložíš. Ja hodne ?ahám vozík okolo 1000 kg a je to cíti?...

Je to trochu slabsi, moje 605 2,1SRDT jela veselejc. Ale jinak to jde jen na tu 5 je to dost vytocene pri 130Km/h. Ted si delam kryt pod vanu, driv nez ji nekde prorazim. Take jsem si montoval parkovaci senzory, skor-manzelce se s tim blbe parkovalo a tazne zarizeni. Nema to mlhovky a kdyz jsem se na ne ptal u prodejce PEUGEOT tak to se mnou malem seklo. Mlhovky do narazniku jsou asi az 7litru, ale musi vymenit packu s ovladanim mlhovek a ta samotna stoji 6litru. A mlhovky za 13 000 to je bomba.:grr

• 3 months later...
  • 3 months later...

no tak to je rána pro mně s tou spotřebou na HDI 7,2 no asi bych začal chodit po rukou . Jen tak mezi řečí mám čip 86kw a při 160km/h jsem jel kolem 8,3l a pri 170km/h jsem už musel jet hodně daleko od krajnice protože to žralo i trávu okolo vozovky což je 9,5l/100km.:bojim:bojim:bojim

• 1 year later...
  • 4 years later...
Koupil jsem si dvouleteho Partnera 1,9D. Spotreba po meste 7l, mimo mesto 6,5. Maximalka 150km, stala cestovni rychlost 130.

Tak jsem s \"partakem\" nadrandil 150 000km. Prumerna spotreba se ustalila na 7l. Motor nejde za plynem a pod 2500 otacek je to desnej lenoch.Po dalnici tocim kolem 3000ot/min,starecka nepretezuju.

Vcera jsem v ramci nutne vymeny stredniho dilu vyfuku amputoval katak:mad:. Motor razem ozil uz od 1800 ot/min,je o trochu hlucnejsi tak si pustim vic radio. Behem 14 dnu budu sledovat spotrebu, jsem zvedavej jestli se pohne. Take zvazim koupi noveho katalizatoru z druhovyroby(cca 4litry):myslim.