Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam sa podel koblih69 ?


dusan2

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Je vidět jak vám chybí... Ale vedení mohlo alespoň na novém foru nechat připnuté jeho vlákno o chybách a nešvarech P407. Měl to hezky zpracované a je škoda že nemůžete mít na očích ani to  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi také odejdu :) to nové fórum mi dává zabrat :D  :D

Poslední zkušenost:chtěl jsem dát u jednoho příspěvku "To se mi líbí" a vyskočilo na mne "Už se mu to nelíbí" :bacha

 

Jo a bylo to u člena Radek Hurvajz,nevíte někdo kdo to je? ;)  :D  :D  :D

Až na něj pošlu svou "manku",to se mu to pak "Opravdu líbit nebude" :D  :D  :D

 

Takže jak to teda je?U někoho je 1 a někde 2.No nevím,kde najít návod,už jsem pročetl snad celé fórum. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět jak vám chybí... Ale vedení mohlo alespoň na novém foru nechat připnuté jeho vlákno o chybách a nešvarech P407. Měl to hezky zpracované a je škoda že nemůžete mít na očích ani to  :myslim

 

O jaké vlákno jde? Na připnutá vlákna se při migraci zapomnělo, tak se pak po paměti přidávala ručně. Pokud ho umíš najít tak mi napiš odkaz připnu jej nahoru.

 

Asi také odejdu :) to nové fórum mi dává zabrat :D  :D

Poslední zkušenost:chtěl jsem dát u jednoho příspěvku "To se mi líbí" a vyskočilo na mne "Už se mu to nelíbí" :bacha

 

Jo a bylo to u člena Radek Hurvajz,nevíte někdo kdo to je? ;)  :D  :D  :D

Až na něj pošlu svou "manku",to se mu to pak "Opravdu líbit nebude" :D  :D  :D

 

Takže jak to teda je?U někoho je 1 a někde 2.No nevím,kde najít návod,už jsem pročetl snad celé fórum. :papa

 Můžeš dát palec nahoru nebo dolu, dyt je to jednoduchý :D Palec nahoru je +jeden bod palec dolu jeden odečte, výsledné číslo je pak vidět v to rámečku... :papa  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba už je vyšší věková kategorie a přeorientovat se mu dělá problém (neřešitelný) a třeba se jenom tzv. "Zabejčil", třeba k tomu má zcela jiné důvody o kterých se nezmínil. Nicméně pokroku prostě neunikneš - jinak bychom ještě dnes chodili pěšky na lov v tom lepším případě s lukem a šípy. 

Mě zbývá do důchodu nějakých 5 let a problém s novým fórem nemám. Pravda, učení už je trochu pomalejší než před "30-ti kily" ale o to větší je potěšení, že ještě stíhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba už je vyšší věková kategorie a přeorientovat se mu dělá problém (neřešitelný) a třeba se jenom tzv. "Zabejčil", třeba k tomu má zcela jiné důvody o kterých se nezmínil. Nicméně pokroku prostě neunikneš - jinak bychom ještě dnes chodili pěšky na lov v tom lepším případě s lukem a šípy. 

Mě zbývá do důchodu nějakých 5 let a problém s novým fórem nemám. Pravda, učení už je trochu pomalejší než před "30-ti kily" ale o to větší je potěšení, že ještě stíhám.

To asi nebude. Řekl bych, že to číslo v nicku je rok narození. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Vendelinku, naprostý souhlas. Třeba ho tohle vlákno přesvědčí, že tady byl platným členem a měl a potažmo má stále svoje příznivce a zase se mezi klubáky vrátí. Nicméně, je to jen a jen jeho volba. My s ní můžeme a nemusíme souhlasit, ale to je asi tak všechno co můžeme. :(

To Laďa: Možná ano možná ne - v každém případě v profilu datum "Přirozenin" neuvádí.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že je škoda některých členů, kteří nebyli pouhými ,,přihlížeči", ale dovedli poradit i pomoci.

Co se týká koblih69, taj jej znám osobně díky P-C. Byl parkrát u mě i já u něho. Věřím, že časem by se mohl ukázat.

 Co se týká starého fóra P-C, tak stále tápu na Hledání. Dříve stačilo jen zadat slovo a vyjeli mi příspěvky a ted mi to napíše, že nic takového není. A já na 100% vím, že je. A to se jedná o moje příspěvky :D . Né vše nové je hned dobré. Čas ukáže. Nepatřím mezi ty, co hned vychvalují nové věci, aniž by se přesvědčili, zdali jsou přínosem.

Jinak ,,Chozé" má pravdu ve svém příspěvku, kdy píše, že je škoda příspěvku o 407, které zpracoval koblih69. Nebo se mnou někdo nesouhlasí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chozé má pravdu a i s Tebou souhlasím, každá novinka s sebou nese i problémy je ale jen otázkou času a práce, než se vše upraví k maximální spokojenosti většiny  a chyby, nedostatky a opomenutí se vyřeší. Podíl na tom máme ale my všichni. Kolik z nás se vyjádřilo k funkčnosti nového fóra v době jeho testování? Docela to odpovídá lidové moudrosti: "Po bitvě je každý generálem". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že se novinky nejlépe osvědčí v praxi a taky se ukáže, že některé věci se nedají testováním zjistit. Takže jak píši, praxe ukázala nedostatky. Ale to patří do jiného příspěvku.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jistě pravdu, ale praxe bohužel řeší fůru problémů, které mohly být odstraněny již během testování, tedy souběhu provozu obou fór. Ale tohle se řešilo už dříve v jiném vláknu. Teď už je na to pozdě, ale jak už jsem psal dříve právě v tom vláknu: Kdo bude chtít, cestu si najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih byl typ člověka, který od všeho měl klíče a všude byl dvakrát  :) Neříkám, že neuměl poradit, ale třeba to co rozpoutal  s několika dalšími okolo Pe.tra mě mrzí doteď :( 

 

Jinak to že odněkud odešel, je jen jeho věc, co vím, tak to udělal už na několika forech a ani se tím netajil (proč také, že...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...