Jump to content
  • Current Donation Goals

Repro Clarion pro Peugeot 306

jiri.wolf

Recommended Posts

Mám na prodej jednu sadu originálních reproduktorů Clarion 4.04. Jedná se o kompozitní dvoupásmové repro "Custom Fit" přímo pro P306. Středobasový reprák 16,5 cm je umístěný klasicky ve dveřích a výškáč je ve trojúhelníku u zpětného zrcátka.

Technické data:

Špičkový příkon: 80W

Dlouhodobý příkon: 30W

Rozsah: 45-25000 Hz

Impedance: 4 Ohmy

Odstup: 90 dB

Kdyby měl někdo zájem, tak mi napište, cena je 1.500,- Kč. Mám je v autě a zvuk je super, instalace mi zabrala cca 30 minut.

Původně zaslal: jiri.wolf

Mám na prodej jednu sadu originálních reproduktorů Clarion 4.04. Jedná se o kompozitní dvoupásmové repro \"Custom Fit\" přímo pro P306. Středobasový reprák 16,5 cm je umístěný klasicky ve dveřích a výškáč je ve trojúhelníku u zpětného zrcátka.

Technické data:

Špičkový příkon: 80W

Dlouhodobý příkon: 30W

Rozsah: 45-25000 Hz

Impedance: 4 Ohmy

Odstup: 90 dB

Kdyby měl někdo zájem, tak mi napište, cena je 1.500,- Kč. Mám je v autě a zvuk je super, instalace mi zabrala cca 30 minut.

nebylo by foto??nejlíp z auta, jak tam je řešenej ten výškáč...nerad bych moc rozvrtal dveře:aut

jakou má montážní hloubku ten středobas?

dík

Zítra to za světla nafotím, to není problém. Výškáč je přímo v tom trojúhelníku u zrcátka (vymění se celý ten plastový díl - ten nový tam sedí perfektně). Montážní hloubka je 55mm a v balení jsou i všechny potřebné šrouby - taky to nafotím. Měl jsem před tím ve dveřích repro s hloubkou 65mm a to už bylo při stáhnutí okna hodně natěsno. Teď je vše naprosto vpohodě. Jak jsem již psal, instalace zabrala ani ne 30 minut, vše je připraveno přímo pro P306 :papa

Tak tady jsou slíbená fota:

PICT4228.jpg

PICT4229.jpg

PICT4230.jpg

PICT4232.jpg

PICT4235.jpg

U této zástavby by mělo být jedno, jestli se jedná o nový nebo o starý model. Pokud máš zrcátka v elektrice, tak je na těch trojúhelnících záslepka (je to vidět na poslední fotce). Na krabici je původní cena 179,- DM, sada nebyla nikdy instalovaná.

[upravil dne 28/10/05 jiri.wolf]

[upravil dne 28/10/05 jiri.wolf]

a to na fotkách v tvým autě je jiná?tos měl jako druhou sadu náhradní nebo jak?

jo a zdá se mi to nebo ten výškáč je natočenej směrem dolů?to by moc efektivní zrovna nebylo...

ale docela o tom uvažuju, akorát bych se asi sám do tý instalace nepustil:myslim

Jj, měl jsem dvě sady - jednu mám v autě a druhá je na prodej. Výškáč je natočený směrem do prostřed auta. Foto asi trochu zkresluje. Myslím, že je to na pohodu. Pokud máš zájem, tak zavolej (číslo je vlevo). Z Přerova to není až tak daleko, klidně ti to i namontuju (nutno počítat cca 30 minut, nejlíp za světla).