Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamek 5.dveri


štír62

Recommended Posts

Neviem či je tam niekde nejaké čidlo, už je to dosť dávno keď som to mal rozkuchané, skôr by som si tipol, že je to súčasť toho servomotorčeka vo vnútri zámku.

Rozhodne by som začal tým spínačom na dverách, vyčistiť, prípadne premerať a vymeniť.

Upraveno uživatelem 307rg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl.jsem.307mu a.mel.jsem.problem ten samej,v peu servisu.se.mi.na.to.divali a stejně nakonec dávali kliku celou,už si to nepamatuju přesně ale určitě  je čidlo společný.s.klikou,proto mi dávali celou kliku novou,diztak koukni do mojeho vlákna,určitě to tam někde je,jsem na 90 % v mobilu,takže bych to hledal tejden

Jen tak matne vzpomínám,že celá klika byla +-700kč 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, vendelinek napsal:

Měl.jsem.307mu a.mel.jsem.problem ten samej,v peu servisu.se.mi.na.to.divali a stejně nakonec dávali kliku celou,už si to nepamatuju přesně ale určitě  je čidlo společný.s.klikou,proto mi dávali celou kliku novou,diztak koukni do mojeho vlákna,určitě to tam někde je,jsem na 90 % v mobilu,takže bych to hledal tejden

Jen tak matne vzpomínám,že celá klika byla +-700kč 

Řeč je tu o zadních, tedy pátých dveří a tam žádná klika není jen mikrospínač. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten spínač si už skontroloval? Merať kabely v husím krku je dosť piplačka, pod tapacírom (ľavý C stĺpik) je konektor ako u ostatných dverí, takže by som dal dole tesnenie aby bol prístup ku konektoru, potom odpojiť a premerať každý vodič (keď už to bude rozbabrané), samozrejme aj tapacír na kufrových dverách musí ísť kvôli tomu dole, ale to aj pri výmene spínača. Osobne som sa zatiaľ na 307čke s problémom v priechodke nestretol, aj keď u staršieho auta sa to môže stať, zato ale problémy so spínačmi sú dosť časté.

Upraveno uživatelem 307rg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...