Jump to content
hans_td

inzerce

Recommended Posts

Dobrý den, abych nezakládal nové téma, zkusím se zeptat tady. Chtěl jsem vložit do inzerce poptávku po dilu na 406 (konkrétně sháním pravý přední blatník na starý model), ale chce to zaškrtnout nějaký balíček služeb, které jsou placené. Za využití inzerce platit nechci. Mám zde registraci asi 3 roky, na minulém foru jsem normálmě pár inzerátů podal, ale nyní mám mít alespoň 30 příspěvků, abych mohl vložit soukromý inzerát a něco zde poptat? Proč, co se změnilo, když to dříve šlo a nyní to nejde? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za info, tak jsem to pochopil správně, co s tím tedy? Nebo mám napsat do diskuse těch chybějících 10 příspěvků, abych si mohl podat inzerát? A co je špatného na tom, že si zde někdo založí profil pouze kvůli inzerci (když např. prodává auto). To něčemu vadí, kromě toho že máte v databázi registraci, která se nepoužívá? Přeci je možné účet smazat, pokud se člověk např. během nějaké doby nepřihlásí.

Edited by Tom 230

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně tak, jde o komerční inzerci, protože v drtivé většině jsou komerční inzerenti, kteří stejně nechtějí za komerci zaplatit, tací, kteří mají minimum příspěvků. Je s tím velká práce a v podstatě k ničemu, když se ten inzerent stejně urazí a odejde. 

 

Toto forum nám umožnilo udělat určitou regulaci. Nemáme snahu členům házet klacky pod nohy, avšak každá regulace s sebou nese i negativa a bohužel do sítí těchto pravidel jsi se chytil i ty, ač tu jsi 3 roky.

Vyřeš to, jak radil StibTo, a můžeš poptat, co chceš. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci zakládat nové vlákno, tak to dám sem. Nebylo by dobré dát do pravidel inzerce, že při prodeji zboží je povinné uvádět cenu? Kolikrát jsem viděl, že cena není uvedena a občané:) se na tuto věc ptají. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

11. Schvalování inzerátů
Každý inzerát bude před jeho zveřejnění schválen moderátory. Moderátor má právo zamítnout zveřejnění inzerátu pokud jeho obsah porušuje pravidla pro inzerci

 

Tak proč se takový inzerát pouští?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ve stanovách néé. Moderátor má právo takový inzerát neschválit, nikoli povinnost. Pokud je to předmět, u kterého se ta cena těžko odhaduje, jako např. starý krámy z půdy a pod, nevadí mi, když dotyčný napíše, cenu nabídněte. Pokud ji tam dotyčný nenapíše schválně, nebo zapomene, je zpravidla upozorněn v SZ a požádán o nápravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď je zase třeba inzerát v sekci zadarmo nebo za odvoz ,  nabídka lékárniček  za peníze , to by také podařilo jinam , ne ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidičky používejte tlačítko nahlásit ;) Není to žádné bonzování, napište si tam přesně co si myslíte že je na příspěvku špatně a odešlete to, uvidí to všichni moderátoři a určitě se to dořeší. Jsou to jen lidi i oni mohou něco přehlédnout :papa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...