Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna spz světla


ByBy90

Recommended Posts

Budeš to mít stejné jako já, nedávno jsem to dělal.

 

Žárovku kryje plast, co má z obou stran otvor na tenký plochý šroubovák, vyloupneš-opatrně aby to neprasklo. Žárovku vytáhneš prstama nebo tenkými plochými kleštěmi, po té je dobré si na něco lehnout, protože žárovka tam je vložena pod jistým úhlem, když jsem byl pouze ohnutý netrefil jsem se ani na po 20té.

 

Pak jsem měnil druhou a bylo to do 2 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem výměnu na 307 SW, možná to bude stejné:

světlo je tam zasunuté a má (zleva?) pružnou packu. Dobře si prohlídni nová světla, (dej sem foto), taky tam bude taková packa. Takže zvenku packu šroubovákem odtlačit (ke středu světla) a světlo je venku.

Taky jsem si to naštudoval na vyndaném světle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Se podívej kde má světlo RZ SW a hatchback stejná světla nejsou a to jsem se díval i na servicebox. Sice bych řekl že by se dalo vycvaknout bez demontáže nárazníku, že to drží na jkedne straně , že by stačilo zatlačit do strany a šlo by to ven, princip něco jako u 406 stropní osvětlení vzadu.Akle je to jen moje domněnka, co jsem koukal na to jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příručka v obou případech doporučuje demontovat, tedy u SW vnitřní kryt (tapacír) a u hatchbacku nárazník.

Nicméně, u SW jsem tu packu v pohodě odtlačil zvenku (navzdory návodu), a kupodivu tam pasuje světlo z 206.

Chce to zkusit.

post-2001-0-77123400-1417968021_thumb.jp

post-2001-0-01350900-1417968237_thumb.jp

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...