Jump to content
  • Aktuální cíle darů

zadni spojlerek na GTI-6, XSi...

chechet

Recommended Posts

mam moznost koupit spojlerek co maj GTI-6, XSi a nevim jeste, ktere dalsi modely nad zadnim sklem. takovej malinkej, decentni.

borec pise ze k tomu jsou matice, podlozky a srouby.

ten spojler je z vyroby nasroubovan na sklo??? :o

ja bych sklo vrtat nechtel, spis to prilepit lepidlem na celni skla.

Guest Ludweek

presne tak...je to prisroubovany do skla...ctyri diry...taky jsem ho ted sundal a davam tam xilt s tretim brzdovim :super ...chtel jsem to sklo vymenit ale nakonec jsem to jenom zadelal sroubama :D

pokud to budes chtit prilepit tak to znamena ze budes muset uriznout nebo nejak jinak sundat ty srouby co jsou na spojleru...to bych nedelal...fakt si radsi sezen to sklo nebo vyvrtej...je to bezpecnejsi ;)

hej, ale teda si neumim predstavit vrtat do skla. nepukne? mam vrtaky na vsechno mozny, ale na sklo ne. a nepotece me pak pres ty dirky dovnitr? :D

je vic nez pravdepodobne, ze to nebudu pripevnovat ja, ale ze cely ukon sverim nekomu kvalifikovanejsimu.

stejne je me prilepeni sympatictejsi...

Původně zaslal: chechet

hej, ale teda si neumim predstavit vrtat do skla. nepukne? mam vrtaky na vsechno mozny, ale na sklo ne. a nepotece me pak pres ty dirky dovnitr? :D

je vic nez pravdepodobne, ze to nebudu pripevnovat ja, ale ze cely ukon sverim nekomu kvalifikovanejsimu.

stejne je me prilepeni sympatictejsi...

.....přece gumovým vrtákem:papa

Původně zaslal: Crack

Jinak to křídlo je super!!!takovýhle se mě líběj:super

jj, me taky moc.

zkoumal jsem treba co nabizi ecosse, ale maji same co me prijdou prilis hrube. tohle je takove hezke, decentni, elegantni a mozno i funkcni ;)

[upravil dne 26/10/05 chechet]

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Crack

Jinak to křídlo je super!!!takovýhle se mě líběj:super

jj, me taky moc.

zkoumal jsem treba co nabizi ecosse, ale maji same co me prijdou prilis hrube. tohle je takove hezke, decentni, elegantni a mozno i funkcni ;)

[upravil dne 26/10/05 chechet]

ano přesně tak,prostě je to origo :) sám mám na svím autě to samý,akorát taky z GTi ale z 205ky;)

vrtat sklo? o tom jsem zatím neslyšel, ale dá se docela snadno protavit :o třeba olovem :o

pokud se bavíte o té černé stříce (křídlo to není:P) nahoře na skle, tak vzhledem tomu že na ní nebude žádnej nápor vzduchu jako na křídlo, tak bych se to nebál to jen nalepit :mrk

prošroubované do plechu je to u tech 205 GTi