Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Valašské zimní klouzání - SRAZ ZRUŠEN


Recommended Posts

Velmi mne to mrzí, že nemohu díky rodinné dovolené mimo ČR dorazit, holt se to trefilo do pohyblivých jarních prázdnin. Protože to mám opravdu z Ostravy za rohem a i přes kopečky stále nahoru v pohodlném dojezdu malého městského elektromobilu Peugeot Ion. Přijel bych v pátek, dal nějaké předváděčky v elektrice pro účastníky až do vybití a pak to nechal přes noc nabít do plna. Z obyčejné 230V 16A zásuvky, prodlužovačku 20 m pro tyto případy mám. V sobotu by se mohlo pokračovat, v době jídla zase dobíjet a pak jezdit až do večera. Přes noc znovu na nabíječku a v neděli pohodlně z kopečků dolů. Tak příště, užijte si to dámy a pánové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi, bohužel v sobotu ani večer. Je to na Mělníku a budu tam i spát. Takže bohužel. Ale mohou si to s tou svatbou ještě rozmyslet. Aĺedlouho vybírali termín aby si to ženich pamatoval a 15.5.2015 prý nemůže zapomenout.

chapu, my meli termin 11.9. a taky nam to vzdy tak dva tri dny dopredu v telce pripomenou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul No stará pranostika hovoří něco o tom, že by se lidé neměli brát v máji..... Dva z mého okolí nevěřili a do roka byli od sebe

 

V květnu se jezdí po srazech ne po svatbách :D Osobně teda slavím narozeniny a tak někteří pežoťáci jezdí ke mě na zahradu, viď Scratchi ;)

jezdi na zahradu to je pravda, a pak taky griluji, aby se oslavenec poradne napucnul. Ale bylo to moc prima :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta pranostika nebo jak se to nazývá, je ne o tom že ti dva jdou od sebe, to tenkrát nebylo vůbec myslitelné, ale bylo to že svatba v máji nevěsta do roka na marách. Nerýmuje se to, já vím. Ale bylo to zaviněné tím, že když se vzali v květnu a ona většinou ihned otěhotněla tak tvrdá práce na poli a na statku v době sezóny a žní a pak následoval zima a většinou to nedonosila a také občas umřela.  

Tak to jen pro vysvětlení. Téhle nevěstě nejen že nehrozí že by se udřela na poli, ale ani, že by otěhotněla. Jedno dítě už mají a další neplánují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Chtěl bych vyjádřit svůj názor ohledně ne/zájmu o sraz. Myslím si, že nemalou část viny na tom má proměna webu klubu. Další nemalou část na nízkém počtu má prezentace srazu na stránkách. Velkou chybu tvoří neexistence hlavní strany, kterou když jako příchozí návštěvník otevřu, první co na mě musí koukat, je inzerce na nadcházející sraz. Zatím hlavní strana není, takže se musí sraz prezentovat na straně prozatím "hlavní", což je forum, a jsme u dalšího problému. Já se nechci nikam proklikávat, hledat, kde je někde zahrabané vlákno o srazu, pátrat, zda se nějaký koná. To na mě musí prostě koukat. K čemu je mi vpravo umístěné místo, kde se píše "Nadcházející srazy" když na něj chci kliknout, můžu myš utlouct a nic se neděje. Je to prostě špatně. Nestačilo by třeba přidat klikací velký odkaz? Berte to jen jako můj subjektivní názor a radu od člověka, kterej už "pár" srazů udělal  :super

post-10666-0-18732700-1421953213_thumb.j

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu šel hromadný mail všem, udělal jsem akci na facebooku snaha by byla, ale tohle je spíš práce pro organizátora, já mu samozřejmě vyjdu vstříc, ale přeci nebudu "srazovému koordinátorovi" kázat jak má dělat srazy.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu se udělalo docela dost - je to na foru, viditelné na "hlavní straně", šel hromadný e-mail, je to na FB, na kudyznudy. 

Už nevím, co přidat ... bohužel marketing je téma pro mě velmi vzdálené. Já umím dát dohromady čísla, harmonogram, ale propagaci nikoliv, krom standardních cest. 

 

Nicméně si myslím, že toto téma vidělo docela dost lidí, ale sešlo se nám tu až nečekaně moc omluvenek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo - je zvláštní, že "za stara" to šlo i bez exc formuláře a žádný organizátor se z toho prostě nezbláznil (řekl bych, že je to spíš o chci/nechci - i 100 plateb se v účtu DÁ dohledat).

 

Chápu, že se snažíte vše maximálně zjednodušit, ale - jak už jsem prezentoval před mnoha měsíci - čím víc zjednodušení pro vedení, tím nepřístupnější je to pro "venek". Minimaxa píše jako praktik, kombík zmiňuje těžkopádnost přihlašování a konečný výstup?

Že na sraz nejedu jsem prezentoval dlouho předem a ani přístupnější přihlašovadlo by mě nepřesvědčilo. V mém případě je to ale proti sobě SMOKIE/P-C sraz a to je fakt jasná volba - nicméně ale chápu, že inovace v návaznosti na new web (a celková atmosféra linoucí se poslední dobou fórem) mohou v kontextu s cenou a vzdáleností srazu část lidí odradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já nevím jak to bylo "za stara" ale lpět na tom je zpátečnické což tobě nemá smysl psát :)   Taky nevím co je za nezájmem o sraz ale třeba loni na Třech studních bylo lidí poměrně dost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

nicméně ale chápu, že inovace v návaznosti na new web (a celková atmosféra linoucí se poslední dobou fórem) mohou v kontextu s cenou a vzdáleností srazu část lidí odradit.

  :super  :super  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Tři studně - mapu jsi viděl?

 

Jeseníky jsou jistě krásná lokalita, ale už Pe.Tr si na pořádání srazu kdesi na severu Moravy téměř vylámal zuby. Na Zimní klouzání jezdí převaha členů z Čech a zasadit sraz téměř 300 km od baráku chce mít jistotu podpory aspoň místně příslušné klubové základny (kór v kontextu vánočního srazu v lokaci taky ne zrovna Praze blízké).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsou Beskydy

jeseniky byli uplne vklidu

pamatu ju spis zimni klouzani které jsem prazakum udelal u prdele a bojkotovali to že v praze klouzani bez snehu je nesmysl, no v sobotu jsem se moc smal moc , ikdyz me osobne sraz vysel skoro na 4litry....ale taky zkušenost.

ona je spatna nalada na foru ? diky cemu ? uz sem preci tolik nelezu a nijak se neangazuju , pak nechapu, něco mi uniklo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...