Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc s výfukem na STK


Tomasino

Recommended Posts

Zdravím všechny a tímto vás velmi prosím o pomoc. Potřebuji zapůjčit nebo i za příznivou cenu koupím starší výfuk na P306 nejlépe na cabrio 2.0 16v, což je nejspíše nemožné, proto tedy budu rád za každou pomoc. Emise již mám hotové, potřebuji pouze koncový díl, na projrtí STK, poté jde na auto opět můj dělaný :D Nejlépe Praha. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byl od radim.1008 výfuk v pořádku, kromě koncovky, tak koupit v mototechně a nebo v AK a pod. . Koncovku navařit  a je na doživotí. Já to mám taky tak ať je to u 406 a nebo 106. Je to bohužel ,,bolest" všech výfuků. Cena koncovky se pohybuje cca 120,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych tu mít koncák z 1,6, ale na TK ti to bude stačit. Za půl hodiny odjíždim pryč a od zítřka budu 4 dny v Praze. Podívám se na něj a když bude v nějakym rozumnym stavu tak ti ho vezmu ssebou a v Praze si ho vyzvedneš jestli máš zájem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na vrakáči a je opravdu jako nový, ani kapka koroze, což jsem sám koukal, ale jak píše Roman, mám jej jen na STK, projedu a pak jde na uto zpět můj dělaný koncák. A cenovka zanedbatelná a to 600,- Jinak, spotřebák to sice je, ale dá se sehnat málo jetý a ten by pak mohl odpovídat stavu, ve kterém jsem jej sehnal, ale jak říkám, je to jen pro oko technika na STK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...