Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přestavba LPG z jiného auta


danikpop

Recommended Posts

Zdravím Vás kolegové.

 

Měl bych otázečku, zda dá ( legálně ) předělat lpg z auta na jiné auto. Konkrétně z laguny co strýc ruší na mé coupe. Je mi jasné, že montáž na coupe budu muset nechat udělat někde v LPG servisu, ale zajímalo by mě zda to půjde přepsat v TP. Papíry od toho všechny má.

 

Díky za odpovědi :papa  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z lagunynejdriv odhlasit nádrž a systém pak nechat namontovat do jiného auta a prihlasit....

Otázkou je kdo ti to udělá....

Jak ten systém je starý a jak je stara nádrž.....?starý systémy se moc nevyplatí dávat protože systém který se dával před 8lety je zastaraly a problém je pak servis a náhradní díly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ještě jsem obvolával nějaký servisy na LPG a u jednoho to vypadá slibně. Jen musím Lagunu dostat na podval a dovést ji tam. Odmontují LPG z laguny a přendají mi ho coupéčka. Neexistuje prý, že bych si LPG odmontoval sám. :)

Ještě otázka co bude výměna stát, ptž ten pán mi v tom udělal takovej hokej, že kloudně nevím  :myslim jestli nebude lepší koupit celý nový systém.

Upraveno uživatelem danikpop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je nádrž na konci životnosti, je to nesmysl...  oproti nové zástavbě zaplatíš navíc demontáž... aby to ve výsledku nebylo skoro jak u nové zástavby a přitom budeš mít starej systém se starou elektronikou.

Dneska firmy montují docela slušný Lovato za něco málo přes 20 tis Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...