Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání bočních oken


Cyrďák

Recommended Posts

Tak přišla zima a já zjistil že mě nejde odmrazování zadních bočních oken.Myslel jsem když spustím odmrazování zadního okna spustí se také boční a ono nic.Můžou to dělat pojistky nebo něco jiného?A mám další problém vždy při startování se mě spustí všechny výstražné blinkry,musím je vždy vypnout tlačítkem,je to normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jsou to antény tak to vyhřívání nebude a já jsem za vola. :myslim Tak zbývají jen ty blinkry.

Nejsi za vola. Většina lidí si myslí, že je to vyhřívání. Mě se na to pořád někdo s údivem ptá, že mám vyhřívání bočních oken.  :)

A ty blinkry signalizují slabou baterku, jak se tu všude píše. Dělalo mi to také, koupil jsem viz. odkaz a je klid.

http://www.varta-automotive.cz/cs-cz/products/automotive/silver-dynamic/577-400-078

Upraveno uživatelem Jarda5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je špatná baterie nemělo by to blbě startovat?Já mám zatím starty bez problémů vše na drc.Zkusím ji dát na nabíječku a uvidím.

Tak teď je ještě houby zima... Až bude měsíc v kuse -10 -15 a jestli nejezdíš dálky, ale spíš po městě, do práce apod. tak už se startováním třeba problém bude. (hodně startů, málo dobíjení)

Ale pokud pro tebe není moc důležité, jestli nastartuješ hned nebo až později třeba pomocí kabelů, tak počkej až prostě baterka zdechne nadobro.

Pokud bych já nenastartoval, měl bych problém. Proto jsem raději koupil novou baterku hned. Byla tam ještě původní od novoty auta, tak jsem to nechtěl riskovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...