Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snad zajímavá info pro pivaře


Recommended Posts

Malé pivovary jsou můj koníček, takže z poslední doby:

 

Pivovar Perštejn, u Klášterce nad Ohří: výborné pivo, nádherná hospoda a pivovar, mizerná obsluha a nicmoc jídlo.

Pivovar Kolčavka, Praha - Libeň: úplně čerstvý pivovárek (několik týdnů), dobré pivo (měl jsem jen 15ku IPA), výborné jídlo, pivo hrozně drahé (skoro 60 za půllitr, točí do 0,4),

Pivovar Fabián Hostomice: jejich pivo točí hotel Balkán v Praze na Smíchově, pivo velice dobré, světlá 12 i tmavá 14. Hospoda pěkná, nezakouřená, bohužel zrovna nevařili (nemocný kuchař).

Pivovar Karásek a Stülpner Chomutov: točí v hospodě U Radnice v Jirkově: měl jsem Karáskovu světlou 11, dobré pivo. Hospoda je ale spíš pro štamgasty, necítil jsem se tam úplně dobře.

Pivovar Chýně - můj kmenový pivovar, kam jezdím furt: polotmavá 12 a zázvorové, které mají pořád, výborné. Speciály jak kdy, některé mi nechutnají. Jídlo dost drahé a někdy i ne moc chutné, obsluha ale vždy příjemná.

Pivovar Třebonice: pro radost si tu pivo vaří pan Staněk, nebojí se experimentovat a každá várka piva je trochu jiná, většinou dobrá. Otevřeno má nepravidelně a v jeho hospůdce si k pivu můžete dát třeba chleba se sádlem.

 

Je toho víc, co jsem v poslední době navštívil, namátkou třeba Radouš, Kahan, Medvěd, Jihoměstský, Novoměstský, Strahovský... a k mojí velké radosti jsem snad nenarazil na špatné pivo z malého pivovaru. Kvalita služeb okolo je ale kolísavá. Díky za tip na Mamuta, kdybych měl cestu do těch končin, určitě zkusím.

 

Případně jestli sem tenhle příspěvek nepatří, tak by ho mohl nějaký moderátor přesunout do správného tématu, třeba do Tipů na výlety.

Upraveno uživatelem Stejsn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem spal v Mikulově na penzonu, kde vaří VLASTNÍ výborné pivo - http://www.mikulovskepivo.cz/index.php?sec=pivo&beer=12

 

Možná by se našel někdo, kdo by v Mikulově lahve na objednávku mohl koupit ....

doporucuju vyzkouset pivovar v Kostelci nad Cernymi lesy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...