Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xantia HDI


daniel306

Recommended Posts

Takže potom čo mi jedna ženská začiatkom leta vletela svojim autom do kufru môjho Peugeotu 306 break, tak som si zadovážil  druhé auto a to Citroen Xantia 2.0 HDI 80kw.

Je to rok výroby 1999 verzia X2 čiže novší model. Auto bolo dovezené z rakúska a na tachometri malo cca 165 000 km + komplet servisná kniha . Okrem bežnej údržby sa na aute menila nádrž a ktorá tiekla, inak je v auto vo výbornom stave . Hydraulika funguje na 100 %.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bola to láska na prvý pohlad :):D ...povodne som chcel znova Peugeota 306 ale čo som bol pozret na dva inzeráty tak nic moc...interiér v každom z nich poničený, na jednom nešiel klímovy kompresor  , na dalsom bola KO náprava a pýtali za to také peniaze jak za xantiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnou jen ve verzi BREAK. Svezeníčko - prostě paráda - než se začala sr.... hydraulika. Po třetí neúspěšné opravě a fůře vyhozených peněz, šla z baráku. 

Doporučuji Ti zkontrolovat a případně natlakovat "KOULE" ať nedopadneš jako já. :(

P.S. Přeji hodně spokojených kilometrů. Na fotkách vypadá parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xantii jsem původně taky chtěl před pár lety .... :)   Ještě teď občas člověk potká nějakou v fakt pěkném stavu a Tvoje tak vypadá ;)  Tak ať slouží a nezlobí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnou jen ve verzi BREAK. Svezeníčko - prostě paráda - než se začala sr.... hydraulika. Po třetí neúspěšné opravě a fůře vyhozených peněz, šla z baráku. 

Doporučuji Ti zkontrolovat a případně natlakovat "KOULE" ať nedopadneš jako já. :(

P.S. Přeji hodně spokojených kilometrů. Na fotkách vypadá parádně.

 

V hydraulike sa vymenil olej hneď po kúpe a potom som bol preventívne  u jedného odborníka v Brne ktorý sa  zaoberá hydraulikou , ten mi podofukoval hydr. gule a jednu vymenil , pretesnil hydraulické čerpadlo + ešte nejaké veci okolo hydrauliky takže myslím že by mala byt OK :)  A doma máme už dávnejšie jednu xantiu ale break takže už nejaké tie skúsenosti stým autom sú  :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...