Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 407 vypnutí xenon ostřiku


Lukaydo 407

Recommended Posts

Jak vypnout ostřikovače xenonu-- pomoci diagnostiky pp2000 mám ale potřeboval bych postup co hledat

 

                                                    -pojistka´-jestli stačí jen vytahnout a která to je a kde ji najdu

 

                                                    -nebo vytahnout jen  konektor u ostřikovaču kde ho najdu a jestli je jen jeden,a jestli je dobrý přistup na odpojení

 

A nechci aby to pak hlasilo nějakou chybu na budíkách :) už mě to štve ted v zimě ta spotřeba zimni směsy při každem ostřiknutí skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí vytáhnout konektor z motorku přímo na nádobce v pravém podběhu, nic to hlásit nebude  :papa

 

Přemku, je to fakt k ničemu, pokud Ti tam zmrzne sníh, tak ho žádný ostřik neuvolní a že by to v létě umylo světla? No to určitě ne. Radši jednou za čas otřu světla, abych pořádně viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady odpojim ten konektor dle mě to stejně je celkem k ničemu a když stojim na mistě a ostřikuju namrzle sklo tak střikaj xenony jak blbé, a stejně to námrazu nesundá,v létě to je taky o ničem

koupil sis auto s xenonama co si cekal ? ze ti to plivne na svvetla a bude klid ?

kdyby sis poridil socialku s halogenem nemusel si to vubec resit :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano nemám xenony na 406 mám ostriky a za me souhlasím s Premou,na podzim při srackach a v zimě super věc když se na světla něco nalepí...

Ted jsem jel Brno nasoleno všude sracka světla špinavý taknostriknu a je vidět v pohodě....

Varianty jsou 2,

Bud přepnout na parkovacky a ostriknout a ostriky nevyjedou.....

Nebo já mám nádržku na cca 8l a když je tam kapaliny min jak cca 4l ostriky už nejdou,tak dolivat jen takové množství aby šli jen ostriky na sklo.....taky jde jakou kapalinu kupijes a jak ji redis.....kapalina do -30 rozpustí i ten led.....

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Charlie: Nevím jak u MUX, ale u neMUX s BSI mám pro denní svícení relátka a dokud neotočím páčkou na světla (rožnou se i budíky) , tak je ostřik světel odpojen. ;)

Já to mám úplně stejně. Ale pokud už se setmí a čidlo přepne světla na normální, rozsvítí se budíky a xenony ostřikují. Toto funguje jen za světla. A má to i logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako prema niesom nazoru ze odpajanie kabla na cerpadle je spravny postup. Ten modul by mal fungovat na ktory linkuje (rozmyslal som tiez nad nim, aj ked je asi cenovo trosku prehnane vysoko), pripadne pouzit obycajny preklapaci vypinac, ktorym hocikedy vies znova zapnut ostrek, bez potreby liez ku kablu pri cerpadle...najlepsie ked je vonku neviek kolko minus, alebo snehova brecka na podbehu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...