Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zemřel Petr Hapka


Medvěd

Recommended Posts

Právě jsem se dočetl velice smutnou zprávu o odchodu jednoho z největších hudebních mágů žijících v kotlině české - http://www.novinky.cz/kultura/354549-zemrel-hudebni-skladatel-petr-hapka.html

 

Nemám co bych víc dodal - jen snad přání, ať mu tam nahoře je líp než posledních několik měsíců tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, lidé umírají denně - ale o smrti některých (významných) se holt hovoří což bezvýznamný plebs jen těžko snáší

 

Ano taky Tě mám rád ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro někoho je to zpráva, kterou za rohem vypustí a pro jiného je to zpráva, která ho zasáhne. Takový člověk poté potřebuje svoje emoce vypustit ven a sdělit je světu. Poté zde vznikají tato smutná témata. Jsme na fóru, kde se snad bavíme o různých tématech. Tudíž bych byl rád, kdyby se tímto dotčení a pobouření členové zdrželi reakce a prostě na ně nereagovali. Každý má přece právo na vyjádření.

PAN hudebník, který bude chybět. Jeho texty a písně mají hloubku. Budiž mu lehká zem. Čest jeho památce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito - ano najde stejně jako se vždy najde nějaký mrchopěvec (zajímavé, že to jsou pořád +- ti samí) kterému nestačí (nebo nepochopil stále) že takovou smutnou událost obyčejně lidé zaslechnou, nebo si přečtou v novinách, případně uslyší v TV HOVNA .... a tak to musí rozmáznout ještě zde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo - ať se to Tvé ješitnosti líbí nebo ne budu se vyjadřovat k čemu budu chtít a ptát se Tě na to, co můžu nebo ne fakt nehodlám. Tobě se podobné téma může maximálně nelíbit (dej mi klidně 100 červených šipčiček), nic víc s tím ZATÍM udělat nemůžeš (jak vidno, takových, co rozumí smyslu podobných vláken je tu víc).

 

Ad mrchopěvec - bojiš se, že Tvou mršinu nikdo opěvovat nebude?

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito - ano najde stejně jako se vždy najde nějaký mrchopěvec (zajímavé, že to jsou pořád +- ti samí) kterému nestačí (nebo nepochopil stále) že takovou smutnou událost obyčejně lidé zaslechnou, nebo si přečtou v novinách, případně uslyší v TV HOVNA .... a tak to musí rozmáznout ještě zde...

Hm no tak tohle vlákno nečti když už jsi o tom četl jinde.... Mě zase třeba nezajímá, že si nějakej Stibto koupil nový auto a musí tady o tom zakládat vlákno, tak to nečtu, nekomentuju a je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...