Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střílení do výfuku


Razel

Recommended Posts

Zdravím,

už delší dobou se potýkám s jedním nevyřešitelným problémem. Byl jsem u několika garážmistrů, ale nejsem si jejich rozhodnutím moc jist. Jednou z ničeho nic mě začalo auto při podrazení (brždění motorem), nebo při přidání plynu na neutrál (od 2500 do 3100 otáček) střílet do výfuku. Ano, když sundám zadní část výfuku a zaptřepu s ním, tak jsou slyšet vypálené přepážky, protože to rachtá.. Ale přesto si myslím, že bude problém trochu jinde, protože se mi sem tam (teď už méně) stane to, že je auto zase tiché. Řešil jsem to následovně:

- Už asi 4 diagnostiky nemají žádný problém

- Zkoušel jsem měnit zapalovací lištu

- Mám nové svíčky

- Nové těsnění pod hlavou (dělalo to už předtím)

- Kdyby byla někde netěstnost, tak by si toho už snad někdo všiml, ne? Vidělo to už tolik lidí a já si stejně myslím, že tam někde je.

- BSI také v pořádku (testováno a přehráno)

- Prasklé svody a jejich těsnění jsem nezkoušel

 

Je to Peugeot 206, r.v. 2005, 1.4 benzín 55kW

Mám jestě možnost vyměnit klapku, ale má to problém - nedá se moc sehnat protože je elektricky ovládaná na 4 bodové vstřikování.

 

Moc Vás prosím o nějakou radu, protože už vůbec nevím, čeho se mám chytit.. Může to být tím výfukem? Zkoušeli jinou zadní část, ale bylo to beze změn - Protože byla prý ta sama (také vypálená).

 

Předem děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ci poradim, ale moja moto striela do vyfuku ked sa ochladi,znamena to,ze musim pridat bohatosti zmesi,lebo je chudobna.

Takze zacal by som volou ventilov,casovanim rozvodov, farbou sviecok, a vymenou vahy vzduchu.

Diagnostika na mieste nezisti problem s vahou. Treba kontolovat za jazdy a pri konkretnych otackach,kolko si motor pyta a kolko vaha dava signal ze preteka vzduch.

Dost zistis o zlozeni zmesi z farby sviecok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...