Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Běžci sem!


Guest Džůny

Recommended Posts

Zajímalo by mě jestli tady někdo pro zábavu a zlepšení fyzičky běhá?

 

Já jsem nedávno konečně zaběhl 5 Km pod 30 minut, tak z toho mám docela radost. Příští rok bych se chtěl účastnit místního olomouckého (ajťáckého  :D ) půlmaratónu.

 

Kde běháte, jak dlouho a jaké vzdálenosti? S hudbou, nebo bez?

 

Třeba si navzájem vyměníme nějaké rady a tipy.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

driv jsem behaval, ale ted uz jen po doktorech a dlouho asi behat nebudu. Kazdopadne bylo mi jedno jestli na pasu nebo venku, ale vzdy s hudbou a merenim frekvence tepu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena běhá. Resp. nedávno zase začínala po recidivě boreliózy a měsíci na ATB, takže nic moc výchozí podmínky. Teď je na 10km nějak těsně pod hodinu. Já bych měl běhat, abych si zlepšil kondici na příští sezónu, ale dokopávám se k tomu těžko, zatím jsem byl párkrát na kolečku tady okolo, cca 3-4km, čas neměřený, spíš bída. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech bezcu bude asi dost. Ja beham nakdy useky na stadaku, nekdy nejakej fartlek nebo kopce a nekdy jenom klus. A nikdy s hudbou, sice moc nebeham tam, kde je provoz, ale i na tech kouscich se bojim byt hlucha :-). A vic se zadychavam, kdyz bezim podle hudby a ne podle sebe a neslysim se.

Kde v OL behas? Na Kopecku, na Podebrady, po parcich...? Ted v sobotu je v parku u Envelopy Mikulassky beh, tak muzes prijit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem začal běhat letos z jara kvůli fotbalu, na starý kolena jsem se na to dal aktivně. Když se k tomu dostanu, tak si dávám 10 km trasu, pořád tu samou, s muzikou a aplikací RunKeeper. Letos jsem se zúčastnil akorát Sokolovského 1/4 maratónu, který jsem dal za 52:59 a nějaký drobný. Nyní zase do jara odpočívám. :mad:

 

Jinak se stále potýkám s problémem píchání na prsou (u srdce), něco jsem o tom načetl, snažím se před tím rozhýbat, s dechem problém taky nemám, tak nevím, většinu trasy běžím tedy na bolest, po 6ti, 7mi kilometrech to přestane, jak to rozdýchám. Jakmile začne píchat v boku, tak končím, to už se nedá. Tak kdyby někdo věděl...

Upraveno uživatelem enikybeniky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...