Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde sehnat šamotové desky do kamen Fikoterm U8


OK406

Recommended Posts

Nevím, jakou máš představu o ceně.

Zkus výrobce (Fiľakovo?), zda vyrábí náhradní díly, případně, zda by aspoň poskytl rozměry.

Zkus koupit stará kamna na inzerát, samozřejmě nejprva koukni, zda šamot je OK.

Zkus kontaktovat místní kamnáře, zda a za kolik by šamot uřízli na míru. To je nejjistější cesta.

Případně, zda lze šamot lepit, tedy vyspravovat šamotovou maltou (nevím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zelezarstvikassasova.cz/5532-zaruvzdorne-desky-grenamatvermikulit-rezani-na-miru/

Kup materiál vermikulit,mám je v krbovkach,je lehký narezes si podle původního samotu desky jaký potrebujes pilkou navdrevo prilepis a je hotovo.....

Do 1000kc se musíš vejít budeš to mít novy a budeš mít na nějaký rok klid...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda: četl jsem, ale není tam uveden typ a ani jak vypadají. Jinak inzeráty jsem zkoušel, a vždy uvádeli, že vnitřek je zachovalý, ale někdy byl horším stavu, než mám já. Děkuji za pomoc.

Charlie 1: díky za typ. Tyto desky neznám. Potřebuji středovou spodní desku a ta je dole upravovaná (šikmá). A dolní boční desky, kde jsou otvory. Jinak zkusím najít něco poblíž bydliště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel bych změřit vše změřit. Je pravda, že by to už kamna potřebovali. A jak se to prosím silné? Zkusil jsem udělat fotky vnitřku kamen, kde jsou poškozené. Jedná se o  levou + pravou stranu dolní části násypné šachty u roštu. A dále o střední část spodní části násypné šachty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...