Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak nejlépe (telefonicky/vysílačkou) propojit místnosti v bytě?


Medvěd

Recommended Posts

muzu obstarat vysilacky Motorola P145, vyhoda - dosah par stovek metru, nevyhoda - jedna stoji asi 8000..... :(

jinak jak bylo psano, my jedem na trubky od topeni, 1 rana jidlo, 2 rany prijd, 3 a vice ran znamena nejaky pruser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, dobrý tip, já občas potřebuju upozorňovátko z garáže domů (ob patro), že mi děti vzaly roha z garáže a jdou samy domů, přičemž nám u dveří nefunguje zvonek, neb ho kovářova kobyla furt ještě nezapojila, tudíž tam děti halekají na celý barák "mámo, maminko", že to musí být až na sociálku slyšet. No a v garáži mám stoupačky od topení, které vedou k nám, a švihnout do ní kladivem, které je zrovna v regále pod nimi, zas tak těžké není... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jenže Medvěd nebydlí v rodinném domě a Helče by se zřejmě nelíbilo (jakkoli mají dobré vztahy se sousedy), kdyby se na oběd začali trousit i cizí strávníci. :)

 

Pokud si dobre pamatuju tak ma Medved vlastni kotel, tak by to tak hrozne nebylo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někdy u večeře to tak funguje, když už po třetí zařve "večeře" a hadi dělají, že neslyší, tak vezme tablet a napíše jim na FB (obvykle s pokračováním "nebo vypnu net"). Na oběd to nebejvá, protože hadi jsou obvykle hladoví (nebo jsou líní dojít si pro sváču, nebo jsme prostě venku) a přiletí hned. Stejně obědváme doma spolu jen o víkendu, ale ne večeře fakt skype/FB funguje. 

 

Jako tahat domů telefon, když mám všude rozvedený Ethernet, jak kabelem, tak bezdrátem a každý člen rodiny ke komunikaci používá mobil? Nevidím k tomu naprosto žádný důvod. 

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to přece nikdo neříká. Ale jsou to puberťáci, chtějí i svý soukromí, ve kterým je nemám prudit. Já si nemůžu stěžovat, zatím stále chtějí s námi jet na dovolenou nebo na víkend a nepovažují to za "pruďo". Není to o tom, že bychom s nima doma komunikovali takto, ale je to forma komunikace, která funguje. Většinou nic nemusíš říct 2x. Což o face2face říct nemohu. Když jdeš do toho pokoje po čtvrtý a do ksichtu mu to řekneš a stejně se nic nestane... Ono záleží, jak máš starý děti... Myslím, že s nima komunikujem docela dost a i když všechno ofrflaj, nakonec vždy stále uznají, že to bylo dobrý, ale my na nich poznáme, že je to bavilo víc než comp a klidně by šli znova. Věřím, že zatím tu aktivitu prostě umíme usměrnit. A napsat "večeře" na FB nebo skype je jen jedna z fungujících forem komunikace, díky níž nás hadi neberou jako fosílie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...