Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodelani prednich mlhovek - co to obnasi?


Knightey-

Recommended Posts

pokud není kabeláž origo, tak potřebuješ kabel, mlhovky, spínací relé a spínač--pokud v autě mlhovky nebyly origo, tak nebude ani poloha ,mlhovky' v páčce, kontrolka v přístrojovce je

 

osobně bych to nedělal, jak často mlhovky využiješ? přitom když mlhovky máš , musejí být vždy funkční, takže starost navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky bych si chtěl na svého peugeota taky dodělat.

Mám Peugeot Partner II 2007 a situace u mě je následující.

Na ovladačích není třeba nic dělat, stačí přeprogramovat přes diag (už jsem to zkoušel a pak mi začala fungovat i kontrolka na přístrojovce). 

Dále budu muset vyměnit BSM jednotku, protože mám BSM B2 (mlhovky bohužel neumí) musel by jsi vyměnit za BSM B3, který umí mlhovky. Při výměně BSM musím zachovat výrobce BSM, bud delphi nebo siemens (můj případ).

Pak ještě samotné elektroinstalace od BSM (umístěna v motorovém prostoru nadlevým kolem (směr jízdy)  - alespoň u mého partnera) do předních mlhovek.

 

Nejdřív by jsi měl zjistit, jakou máš BSM jednotku, pak bych zjistil, zda nemáš náhodou už natáhnutý kabely k mlhovkám, měli by být někde pod levým světlem (směr jízdy). Vše doplnit a pak k někomu na diagnostiku, aby ti povolil přepínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Bohuzel je, ze presne nevim co to presne BSM jednotka je. 

Podle googlu jsme zjistil, ze by to mohla byt pojistkova skrin (jsou tam pojistky a relatka). 

Da se podle VINka zjistit co tam je za jednotku? Nebo se musi proste vyndat ven? 

A auto rozhodne prodavat nebudu kvuli prednim mlhovkam. Clovek je pouzije jednou za rok mozna? Slo jen o to, zda-li to nejde dodelat nejak "lehce". Jelikoz predni naraznik mam s mlhovkama. Tak me to napadlo. Proto nejprve zjistuji vse co to obnasi, nez se v tom zacnu vrtat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

potřeboval bych trochu poradit s nákupem žárovek do mlhovek.

Rozhodl jsem se, že si dodělám do svého Partnera přední mlhovky. Na vrakovišti jsem si koupil tento typ mlhovek. Objednal jsem si k tomu žárovky h11, ale teď jsem bohužel zjistil, že do těchto mlhovek přijdou žárovky H1.

 

Jsem z toho trochu zmaten, protože si myslím, že mi kromě žárovky H1 bude chybět i nějaká plastová patice, která mi bude žárovku upevňovat ve světle a taky na kterou budu dopojovat konektor elektroinstalace.

Pokud by byl někdo znalý této situace, napište mi prosím, jaký ten díl mezi konektor elektroinstalace a žárovky patří.

 

Ještě bych měl dotaz ohledně upevnění samotné mlhovky do nárazníku. Vím že budu potřebovat (držák, krytku a samotnou mlhovku), ale myslel jsem si, že když tyto díly sešroubuji, tak mezi ně sevřu plast nárazníku a tak to bude držet pohromadě. Dnes jsem ovšem potkal partnera, kterému chyběla krytka mlhovky a přesto tam zbytek mlhovky držel a neupadl, pak by tedy moje teorie o upevnění mlhovky do nárazníku byla mylná. Service box jiné upevnění mlhovky neukazuje.

 

Poslední věc, pokud by někdo měl, nebo měl zájem (pište prosím do SZ):

- sháním držáky mlhovek do nárazníku

- asi budu mít navíc žárovky h11 (žlutá barva) a konektory pro tyto žárovky.

 

Děkuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky jsou našroubované přes takový plastový držák do objímky. Viz. foto (na té objímce jsou vidět kovové věci, do kterých je zašroubován šroubek).

post-27989-0-35020200-1422186056_thumb.j

 

A zde je vidět ten plastový držák, přes který je mlhovka uchycena.

post-27989-0-93348500-1422186206_thumb.j

 

Jinak mlhovky na fotce jsou originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...