Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 seřízení ruční brzdy aneb jedno kolo se zahřívá (přibržďuje) = snad VYŘEŠENO!.


OK406

Recommended Posts

Servisman, to mám stažení.

 Dave_k děkuji, díval jsme se, že se nedá seřídit samostatně jednotlivý lanovod ruční brzdy. Mě bohužel hýbe malinko na pravé straně. To seřizování bude asi v přední části, kde je ruční brzda.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Oldo nevím pokud jsi měnil pakny tak se kupují na obě strany a mění se oboje , takže pak jen seříditi a nakonec seřídit ručku. Bohužel počasí není na to nej. nevím co ti k tomu napsat více .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska pustil do seřízení ruční brzdy u 106. Po najetí zadní částí 106 na nájezdy, jsem povolil křížové šrouby (4 ks), které drží zadní část tepelného krytu. Kryt jsem odsunul do předu. Přístup k seřizovacímu šroubu byl vcelku dobrý. Alespoň, co se týká motorizace 1.0i, kdy zde vede pouze roura výfuku. Vše bylo volné, tak jsem seřizovací matku lehce dotáhl. Šlo to dobře. Nebylo to zareznuté, ale pro jistotu jsem to prostříkl sprejem na uvolňování šroubů. Ruční brzdu jsem přitáhl, ale problém je v tom, že vlastní ruční brzda ve vozidle má vůli a lze sní cca 1-2cm zvedat nahoru a dolu. Nevím, jak toto seřídit. Nic tam není. Je to vše v celku.

Kryt jsem dal nazpět a samořezné šrouby jsme pro jistotu namazal grafitem, jelikož poslední šroub nešel jako na potvoru povolit, tak jsem si sním musel trošku pohrát :grr .

post-4390-0-57207400-1416658062_thumb.jp

post-4390-0-22615000-1416658124_thumb.jp

post-4390-0-86375100-1416658141_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samotná páka ruční brzdy se neseřizuje, před seřizováním se páka ruční brzdy zatáhne na druhý zub a seřizovací matice se dotáhne (povolí) tak, aby při zatažení páky ruční brzdy na čtvrtý--pátý zub bylo auto zabrzděné--nedalo se ho ručně potlačit

 

nakonec se páka povolí na spodní doraz a v této poloze nesmí zadní kola přibrzďovat  (zadek vozu zvednout)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seřídit jednotlivá kola nejde, samostav nastaví vzdálenost paken od bubnu (po sešlápnutí provozní brzdy) a pak se ručka dá seřídit jen přes tu matici--proto je tam vahadlo, aby se brzdící síla jakžtakž rozdělila napůl--taky na technické kontrole obvykle ruční brzda ukazuje nesouměrnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisman, psal jsem zde i tobě na icq, že předtím tam vůle nebyla.

ozzy56: bohužel je tam vůle. Zkoušel jsem všechno možné a nic. U ručky se to nedá seřídit. Nevím, kde by byla chyba v bubnech. Nožní brzda funguje a ruční taky, i když LZ kolo brzdí víc. Ona je ta ZP strana nějaká zakletá!!! Je tam vše dělané jak má být. Čelisti jsou kupované dle VIN, které jsme zadal. Pouze jsem musel přinýtovat na nové pakny páčku na brzdové lanko ze strarých paken. Snad si to sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Podle mne pokud je vůle tak se některá strana nevrací jak má. Holt pod auto a pak max rozebrat ,zda pružiny vrací ručku či něco tam nechybí, čili se opomnělo tam dát.

Napadla mne jedna věc co jsem kdysy řešil u feldy, ale to je jen škodovka.

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...