Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 seřízení ruční brzdy aneb jedno kolo se zahřívá (přibržďuje) = snad VYŘEŠENO!.


OK406

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Po delší době opět musím napsat, že vystal opět problém s pravým zadným kolem (ZP) u klukovo 106, a to, nebrzdí při použití ruční brzdy. Levé zadní kolo brzdí na 100%, ale ZP skroro vůbec nebrzdí! Seřídil jsem ruční brzdu dle návodu, ale nic nepomohlo. Co je nejhorší, že neprošel STK. Nevím, kde by byla chyba či důvod, proč nebrzdí při použití ruční brzdy zadní pravé kolo. Při pohledu na fotografie, nevidím nic špatné. Zadní levá brzda je taky měněná. Dával jsem nové brzdové čelisti před skoro měsícem.
Nemůže být špatný nastavovač bubnové brzdy? Ale dříve to brzdilo. Napadámě i délka lanovodu.

Na obrázku č.1 je zadní část brzdových čelistí.
č. 2 zatáhnutá ruční brzda
č. 3 pohled na brzdové čelisti po sundání bubnu

ZP kolo detail čelistí.jpg

ZP kolo zatáhnutá ruční brzda.jpg

ZP kolo.jpg

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • OK406 changed the title to 106 seřízení ruční brzdy aneb jedno kolo se zahřívá (přibržďuje) = NEVYŘEŠENO!.

jen doplním, že pokud se páka ruč. brzdy dotýká náboje, bude na náboji a páce vidět místo doteku, někteří to řeší tak, že páku v tom místě obrousí, aby mohla jít dále..., ale je to takový RUSKY způsob opravy :)

nakonec změř buben a bude jasno hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotkách to vidět není.... Páka se opře o tu část bubnu, ve které jsou ložiska.... Udělá to takový "zápich".... Ale koukám, že bubny byly dávány nové caca 1,5 roku zpátky.... Kolik mají nabrzdíno km?

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Asi bych to zkusil nabarvit třeba křídou, pak nasadit buben, zatáhnout brzdu, otočit bubnem a sundat.
Hned by se vidělo zda se opírá či ne. A možná i slyšelo při otáčení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u toho systému se musí napřed úplně povolit ruční brzda, potom otvoramama v bubnu (pro kolové šrouby) zcela uvolnit samostavy, potom našlapat pedál a teprve potom seřídit ručku !!! Jakmile napřed zatáhneš, tak je to v háji.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pakny a bubny sice novy, ale samostav starej z vrakace, nekonecny pribeh. Proste to chce koupit nove plechy samostavu a bude klid, netreba dlouhosahle badat. Ja na jare pred stk koupil celou predmontovanou sadu paken se samostavy i s prasatky od Bosch za 1300, vymenil to komplet a brzdy chodi presne a soumerne, jak provozni, tak parkovaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem prasátko (brzdový váleček-Starline + nastavovač bubnové brzdy. Odvzdušnil a seřídila se ruční brzda. Obě zadní kola brzdí, tak se uvidí v pondělí (24.8.2020), co na to STK.
@Hafitybrzdový buben (3 šrouby) má pouze otvory na tři šrouby. Na začátku příspěvku je fotka bubnu (strana 1). Žádný jiný otvor, jako mám například u 406 není. Není co seřizovat.
Čas ukáže, zdali vše pomohlo. Napíši ...

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, OK406 napsal:

brzdový buben (3 šrouby) má pouze otvory na tři šrouby.

Uf.... :roker  Ale o nich já přece mluvím! Nic se neseřizuje! Pouze jedním z otvorů pro kolový šroub zmáčknutím "toho malého stříbrného" uvolníš samostav, který se sám vrátí do základní polohy! Samozřejmě na každém kole zvlášť....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic takového jsem nedělal. Samostav jsem ,,nastavil" při montáži pakny. Po nasazení kola, se sešlápl brzdový pedál a samostav se ,,sám" nastavil. Pak jsem teprve seřídil ruční brzdu. Nezkoušel jsem, zda lze otvorem pro šroub, seřídit samostav. Při sundání brzdového bubnu jsem zkoušel ,,manipulaci" samostavem, ale to ani nešlo.
Hlavní je, že zadní pravé kolo je plně funkční a brzdí při zatátnutí ruční brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OK406 : když si POŘÁDNĚ přečteš vše, co jsem napsal, tak zjistíš, že jsi udělal přesně to samé.... A nikdy jsem nepsal, že se otvorem pro kolový šroub něco seřizuje.... Pouze uvolňuje do základní polohy.... Netuším kde je chyba, myslel jsem, že píšu poměrně srozumitelně.... Asi ztraceno v překladu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Bohužel, opět se projevil ten samý problém. Navíc jsem zjistil, že pružinka na lanovodu ruční brzdy pravého kola je přirezlá částečně k lanku, takže při zatáhnutí ruční brzdy se pohybuje s lankem. Takže se objednal pravý lanovod + bubny + komplení souprava sada čelistí i vymezovacím plechem pro kola se třemi šrouby!!! Je rozdíl mezi tří a čtyř šroubem kola.
  Po namontování (měnili se obě strany) brzdí ruční brzda výtečně. Dnes byl kluk s 106 na STK a dostal pochvalu, jak mu ruční brzda velmi dobře a souměrně brzdí. A taky mu technik řekl, že už se takovéto vozidla moc nevidí. A pokud se vidí, tak naftě. V benzinu málo. Když mi to kluk řekl, tak mě to potěšilo i zahřálo na srdci. Byl to prý mladý technik. Tak to mě i překvapilo.
 Takže Peugeot 106 1.0 37 kW , r.v. 1997 má dva roky klid. Za odměnu se mu dnes demontoval volant a odeslal na obšítí černou kůží (preforovaná/hladká) do Volanty.cz. . Mám od nich obšítí volant do 406.
 

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...