Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zástěrky 407?


chuck11

Recommended Posts

Guest servisman

Našl jsem leták kde mám příslušenství na 407 a dodám origo čísla na SW

 

sada přední zástěrky       9603L9

 

sada přední s logem       9603N2

 

sada zadních                  9603N1  

 

sada zadních s logem    9603N3  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, věř te, že zástěrky (lapače nečistot) jsou dobá a užitečná věc. Však tu jsou na to i příspěvky, ale mě to nejde najít :( . Já je dávám na všechny auta, co máme. Zkus te jet za deště a nebo v ,,marastu" za autem, co nemá zástěrky a pak, co je má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Kdo jede za mnou je jedno, kdyby dodržel bezpečnou vzdálenost tak to ani nepocituje. Kdo se lepí na prdel tak to pozoruje dost a za deště teprve. , Zástěrky jsem kdysy dával hlavně za přední kola , aby byl bok auta čistý když jsem jezdil po polních cestách ,onomítibok auta od bahna není moc nej. Já už zástěrky nemám a to z důvodu občasného bočního parkování na chodníku, kde o zástěrky jsem většinou přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám, sice na 307SW, ale bez nich bych nejezdil. Ale jak to jsou tyhle tvrdé profilované, musím dávat pozor při přejíždění obrubníků, nájezdů apod. abych si neštrejchnul. Kdyby to byly ty "gumové plácačky" jako na starých škodovkách apod, bylo by to bez problémů, ale zase by to nevypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci aby byly jak pěst na oko.Dneska jsem skusil sundat jednu zástěrku na tatikové 4O7 a šli dolů hned obě,na obou stranách zedřená barva až na plech a už to tam rezivělo,okamžitě šli dolů,očištěno a zatřeno bodičkem :bojim :bojim

Neměl sice origo,jen nějaké gumové univerzály(měké né tvrdé),ale radši od nich asi upustím :myslim

Lukaydo 4O7-skus se schválně mrknout a vyfotit jak to vypadá u tebe pod zástěrkama aby ses nedivil taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem asi před 3 měsici jak jsem umyval auto a nic nerezne atd,ono jak máš ty origo zástěrky co mám tak není možne aby jsi někde drhnul nebo sedřel lak,když už zástěrky na 407mu tak jen  origo a jen ty krátke co mam.A to už tam je od roku 2007

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...