Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DIGI TV a špatný příjem


Scratch

Recommended Posts

Už je to tu zase....

kdyz byl u nas kdysi Peta s Hurvajzem, tak me nanavigovali na to, ze mam blby prijem a at si to necham opravit...... tak jsem povolal technika a ten vymenil ty ovladaci krabice s rezistorama????? a situace se zlepsila. Nicmene vnimam ze kdyz je hezky, tak to ma horsi signal, jakoby ten obraz se rozskakuje.  A kdyz je hnusne, tak je vse ok.

 

Technik digi tv mi sdelil, ze to je nejaky prijimac na satelit a ze to bude vsechno ok. Nicmene jiz 3. tyden po dvou urgencich se stale neukazal, da se to nekde koupit? Pry to stoji priblizne 500.......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě Digi TV vyhodit a pořídit něco jiného......Digi tv s jejich datovým tokem ani zadarmo.....soused u nás v 5tým patře ho má a ten signál jak je závislej na počasí to je hrůza.....

Radši Skylink nebo O2.....já mám tedy HD od UPC v kombinaci s plazmou 107cm ...to je krapet dražší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych tu mohl mit UPC, tak uz ho tu asi davno mam :/, O2 TV nechci......

na pocasi to zaclo byt zavisle az ted, a paradoxne, kdyz je hezky, tak jsem v hajzlu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi TV nám funguje výborně už několik let. Stejně tak tchánovi.

Porucha (rozpadení obrazu) je objeví vyjímečně, tak jednou za 2 měsíce, když je hustá mlha.

Jedná se o příjem přes satelit (píšu proto, že to porovnáváte s O2 nebo UPS, což jsou kabelové systémy (?))

 

Tchán jede na dvě televize, nezávislé programy.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi TV funguje, ale kvalita obrazu je mizerná, nemožnost vlastního řazení programu, řešení problému přes infolinku je bez odezvy (většinou nic neví). Jejich výpadky a výmluvy na slunce jsou taky celkem usměvné :).

Ano, Digi TV je možné mít nezávisle na dvou televizích, ale přijímače musí být propojené UTP kabelem.

 

Freesat (UPC) je satelitní tv. Stačílo kliknout na odkaz, který je v postu výše ;).

Freesat má mnohem lepší obrazovou kvalitu a bez výpadku. Cenově mají podobné nabídky.

V nabídce je možnost také provozovat dvě (tuším že i tři) televize na jednu smlouvu (za další TV je poplatek 100kč), bez nutnosti propojení. Prostě jedna TV doma druhá na chatě, třetí u babičky :D.

 

Skylink (czechlink) mi přijde obrazem nejkvalitnější a v nabídce má nejvíce programů v HD. Cenově je nejdražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

digi tv nemusis mit propojenou, to bejvavalo...

ale zacinam uvazovat o tom free satu, jenze to zas asi musim koupit parabolu apod. protoze predpokladam, ze tu parabolu od digitv budu muset vratit vc. tech prijimacu a ovladacu....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi TV co si pamatuji muselo být spojené UTP. Jestli konečně prozřeli, tak se omlouvám za chybu ;).

Přijímače + ovladače vrátit 100%, hlavně si nechat potvrdit převzetí a to uschovat (po čase zkoušeli, že jsem nic nevrátil). Parabolu možná vracet nemusíš, záleží na jakého technika narazíš.

 

Zvaž jestli koupit vlastní přijímač nebo platit měsíčně za přijímač od UPC. Poloha paraboly se nemění.

Freesat má ruzné akce (programové zvýhodnění), občas HBO zdarma, ale hlavně je koukatelnější :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušnější vyjde kolem 2t. Záleží jestli chceš i DVBT2 (do budoucna), DLNA, USB nahrávání apod. fičurky :). Není problém koupit i něco do 1t.

Nemáš náhodou satelitní tuner v TV?

Parabola je kolem 500kč. Hliníková přes 1t.

 

Přijímač na parabole (konvertor), který je kvalitní seženeš do 500kč. Digi TV je moc neřešilo, proto se vyplatilo koupit vlastní, stejně jako větší a kvalitnější parabolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi.tv má na stránkách seznam technických zástupců pro tvůj region.

Náš zástupce byl trochu bohém (přišel pozdě atd.), ale problém vyřešil, a hlavně, pokud vzpomínám, nic to nestálo.

Parabolu tuším nechal, na ni přidělal ten přijímač, a nafasoval nám snad dva přijímače do pokoje, jeden zapojil a oživil. Druhý byl v ceně, ale leží nepoužitý (já na telku nekoukám).

U tchýně totéž, zapojil oba přijímače a u druhého televizoru je pro dálkové ovládání to světelné čidlo, které kablíkem (jiný než tv signál) přenese povely dálkáče k přijímači.

 

Koukni, kdo je pro tebe technik a zavolej mu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi.tv má na stránkách seznam technických zástupců pro tvůj region.

Náš zástupce byl trochu bohém (přišel pozdě atd.), ale problém vyřešil, a hlavně, pokud vzpomínám, nic to nestálo.

Parabolu tuším nechal, na ni přidělal ten přijímač, a nafasoval nám snad dva přijímače do pokoje, jeden zapojil a oživil. Druhý byl v ceně, ale leží nepoužitý (já na telku nekoukám).

U tchýně totéž, zapojil oba přijímače a u druhého televizoru je pro dálkové ovládání to světelné čidlo, které kablíkem (jiný než tv signál) přenese povely dálkáče k přijímači.

 

Koukni, kdo je pro tebe technik a zavolej mu.

kdybych nemel problem s tema servisnima mentalama, ktery slibej ze dorazej, pak nedorazej a pak nezvedaj telefony, tak to tady neresim. A pisu to uz v prvnim prispevku tusim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se do toho motat, ale:

 

DIGI jsem měl, a chodilo dobře, ale je třeba dodržet pár základních věcí:

 

Parabola 90 cm a víc. Dobře odstíněný kabel. Konektor u paraboly bez vody :) , ideálně zamotaný vulkanizační páskou nebo schovaný do zářiče.

 

Vzhledem k tomu, že mají velmi úzké pásmo, je třeba mít parabolu na velmi pevném základu - stožáru, který se nepohne při jakémkoli větru.Ideálně 4bodový držák na zdi s trubkou 60 mm. Pak je to svatý.

 

Je ale fakt, že co funguje dobře digitální vysílání, je pro mě satelit bezpředmětný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...