Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

předělání světel na origo xenony


chuck11

Recommended Posts

Zkoušel někdo na 407-mičce vyměnit obyčejné světla za origo xenonové.

Stačí pouze přehodit světla s modulem a aktivovat je v diagnostice(budou pasovat konektory?).

Je zapotřebí i přidělat náklonové čidla na zadní nápravu aby fungovaly nebo budou fungovat i bez nich akurát bez naklápění?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sis dal tu hid sadu? Hlavně at ti neodejde motorek stěračů jako u všech co dodělavali híd sadu na 407mě.Ale je pravda že na xenony co mam na 407mě jsou supr, jak jedu jinym autem tak  žárovky svítí jako bludičky :) auto bez xenonu bych si už nekoupil. Nebo skus z nějake bourane 407my co má origo xenony koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HID-ky mám od začátku a bez problému, já je kupoval jak to začínalo za cca bratru 4000,- tehdy se ty trafa tak neodrbávali na elektronické součástky jak teď.Navíc je 407 roku výroby kdy se už nedávala serie s problémovou součástkou elektroniky stěračů,která se spálí.

Z bourané 407-my jsem mněl momentálně v plánu,ale je tam víc práce a natahovaní kabelů než jsem myslel tak to prdím.

 

Vojto-píšu asi se budu muset za tebou zastavit a ohlédnout i tu 308CC když už nevíš v čem by jsi jezdil :D :D

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, mal som drobnu buracku a rozbil som svetlo + ine veci ... rozmyslam nad kupom xenonovych svetlometov, naraznika s otvormi pre ostekovace atd. Zaujimalo by ma najma to, ci konektor s rozlozenim kablov na halogenovy svetlomet, bude pasovat aj na ten xenonovy? A co je to ten potenciometer? Je to nieco ako koliesko na ovladanie naklonu halogenov,cize by som xenony nastavoval na podobnom principe, ako halogeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to tu je myslim uz napsane tak ale projistotu jeste jednou

original xenony maji senzory zatizeni naprav - 2 senzory - jeden pro kazdou napravu
ty potenciometry prave tyhle senzory nahrazuji - a prave nevim co by RJ xenonu rekla na to kdyby reagoval jen jeden potenciometr

 

senzor na naprave je vlastne velky potenciometr, podle toho jak je zatizeny tak ma jinou hodnotu odporu

 

 

xenony

 

61xenony.png

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...