Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

předělání světel na origo xenony


chuck11

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

To by som si nebol taký istý ... už tu bolo aj napojenie cez relátka a RJ stieračov odišla tak isto ... vraj to s kabelážou nemá nič spoločné ... odpálenie RJ má na svedomí nejaké vlnenie ktoré sa šíri vzduchom z balastov. Možno by bolo dobré to nejako zaizolovať ... tiež ma veľmi lákajú xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych řekl že to spíš dělá ten nestejnoměrný proud z balastu ,moc nechápu jak by se to mohlo šířit vzduchem až na stěrače :) 

 

Na 407mě to myslím má chuck11 hid xenon a funguje

----- od CHUCK11------- HID-ky mám od začátku a bez problému, já je kupoval jak to začínalo za cca bratru 4000,- tehdy se ty trafa tak neodrbávali na elektronické součástky jak teď.Navíc je 407 roku výroby kdy se už nedávala serie s problémovou součástkou elektroniky stěračů,která se spálí.Rok výroby auta 2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by som si nebol taký istý ... už tu bolo aj napojenie cez relátka a RJ stieračov odišla tak isto ... vraj to s kabelážou nemá nič spoločné ... odpálenie RJ má na svedomí nejaké vlnenie ktoré sa šíri vzduchom z balastov. Možno by bolo dobré to nejako zaizolovať ... tiež ma veľmi lákajú xenony.

Tak si kup auto s xenonmi....

Upraveno uživatelem merlin99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...