Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myčka Domanský Černý Most


Recommended Posts

Návštívil již někdo myčku u Domanského na Černém Mostě?

 

Viděl jsem nějakou reklamu, tak jsem ji vyzkoušel.

Nemohu říct, že auto nebylo čisté, ale překvapili mě ty kartáče. Jsou jakoby gumové. Kdyby bylo víc pěny, asi bych to moc neřešil, ale přišli mi docela těžké a od jiné myčky to na autě bylo prostě slyšet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tam byl už třikrát, protože prý myjí automaticky po každém servisu (asi aby bylo jakože vidět, že auto vracejí opticky v pořádku). Říkal jsem jim pokaždé, ať nemejou, že meju ručně, a oni ať se ničeho nebojím, že tam mají nějaké pěnové kartáče či co, které jsou prý "fakt dobré a šetrné". No nevím, nedá se říct, že by ta myčka nebyla na autě znát, umyté bylo, ale třeba na čelním skle zůstal nějaký vodě odpudivý povlak, který stěrače pro mne nezvykle rozpatlávaly, než se to definitivně smylo/vyprchalo... Takže za mě žádný průs..., žádná výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Lidi, skara, kdy konečně pochopíte že myčka ať už s kartáčema plasovýma nebo pěnovýma je zlo a lak pomalu ale jistě znehodnocuje škrábáním.
Takové auta mi běžně projdou rukama a hned vidím kdo jezdí do myčky a kdo umývá ručně doma a kdo si vozí auto na ruční mytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no víš ne každý má v okolí bydliště možnost ručního mytí a ne každému se za ruční mytí chce dávat peníze .... já s 407 jezdím na wapku a auto myji sám, s 306 normálně do myčky, tam už je to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžně jezdím do kartáčů, občas na ruční mytí - to ale vždy jen v souvislosti s extra bordelem uvnitř auta, s kterým se mi prostě nechce "jebat". Auto je pro mne sluha a nevěřím, že by při prodeji auta hrálo nějakou zásadní roli zda jezdilo do kartáčů nebo na myčku. Mohu-li kartáče mít řádově za 200,- a ruční mytí za cca 400,- (a to je sakra dobrá price :D ), je snad jasný, kam pojedu častěji.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí, když se podíváte na lak auta, jak je velmi znát a vidět pravidelné ,,kruhy" či ,,čáry" od myčky. Je to i vidět na sluníčku. Já byl v myčce se svojí 406 jen jednou a už nikdy!!! Raději si to umyji ručně buď molitanovou houbou a nebo používám i wapku. Je pravda, že někteří nemají možnost a ani místo si auto umýt ručně. Ale někdy je to pouhá lenost a výmluva.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád jsem línej a po 5ti minutch vyjíždím z myčky s "čistým" autem než abych ho 2 hodiny šiudlal VLASTNÍMA RUKAMA houbou a kýblem vody někde na ulici. Pokrok holt nezastavíš :D

P.S.

Kdybys chtěl zítra prodat svou 406ku, kolik bys za ní asi tak chtěl a o kolik by byla REÁLNĚ dráž prodatelná než podobný kousek stejného roku výroby, motoru, výbavy a technického stavu, který jezdil celý život jen do myčky?

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Umytí ručně se dá sehnat i pod 2 stovky a umyté to bude stejně jak od kartáčů, ty 4 kila , co píšeš ,je nadstandartní mytí-npř mytí disků, impregnace pneu apod což ti kartáče za 2kilča fakt neudělají :D
A divil by ses kolik ke mě jezdí lidí ,prtože jim ty škrábance vadí... při prodeji auta většina lidí kupuje očima, protože papíry a tacháč snese všechno kor v cz a dnešní době :) Kdybys postavil vedle sebe 2 totožná auta-jedno myté ručně a kartáčema je jasné co by sis vybral i kdyby bylo dražší třeba o 5%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regnul jsem se do Klub Domansky protoze je tu mam primo pod nosem a koneckoncu i 407 jsem kupoval tam. Od te doby mi od nich prisly jiz dva poukazy (narozeniny, svatek) na 1 myci program na Cernem Moste za cenu 49,- S 407 se tam nechystam ale zajedu tam asi umyt 306. Tak pak poreferuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umytí ručně se dá sehnat i pod 2 stovky a umyté to bude stejně jak od kartáčů, ty 4 kila , co píšeš ,je nadstandartní mytí-npř mytí disků, impregnace pneu apod což ti kartáče za 2kilča fakt neudělají :D

A divil by ses kolik ke mě jezdí lidí ,prtože jim ty škrábance vadí... při prodeji auta většina lidí kupuje očima, protože papíry a tacháč snese všechno kor v cz a dnešní době :) Kdybys postavil vedle sebe 2 totožná auta-jedno myté ručně a kartáčema je jasné co by sis vybral i kdyby bylo dražší třeba o 5%

406ky se prodavaji hodne pod 50 000,- Kc - Tvych 5% je tedy zavratnych 2500,- Kc (v pripade OK406 to bude vzhledem k OLD modelu jeste min). I kdyz bych mel auto za 200 tKc, tak me nepresvedcis, ze bych na rucnim myti vydelal jinak nez pocitove - hodim-li do kalkulacky rozdil mezi rucnim mytim (OD NEKOHO!!!!, o vlastni praci se tu nebavim) a realne prodejni ceny dvou identickych aut, kde jedinym rozdilem by bylo prave to myti (rucne nebo kartaci), financni profit bude vuci rucnimu myti spis v minusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jde spíš o to jestli ten svůj lak chci mít lepší nebo ne. Já u žádného auta nemám lak 100%, tak mě myčka zase tak netrápí. A tankuji hlavně na Shellce, kde nám za několik tankování myčku za 70,- a auta jsou čisté a nějakého poškození jsem si nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, teď jsem se úplně zastyděl, jak jsem na to auto zlej, když s ním tak 3x za rok projedu myčkou :D Ta stojí někde mezi 100 - 150, tak ať nežeru, jestli mi to někdo chcete mejt ručně, dám i celých 200 :P S8m si to mejt fakt nebudu, i když jezdím přímo kolem samoobslužných mycích boxů, to radši projedu myčkou a v ušetřeném čase půjdu s dětma do lesa nebo na koupák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud není jiná možnost, než si to nechat umýt v myčce, tak se nedá nic dělat. Osobně si myji auta sám. Zajedu po stromy do stínu, vyndám wapka + houbu + jelenici a další věci a pěkně na čerstvém vzduchu se kochám prací :D . Však mohou něktreří členové vyprávět, když jsme společně myli auta např. švejk a další.  Po umytí zajedu do garáže a za použití kosmetiky dokončím kosmetické úpravy ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím se smát--kdybyste měli RR, Bentley, Ferrari, tak to pochopím, ale s našima popelnicema s cenama kolem 400 tisíc max. (což je spotřební zboží), řešit či ruční nebo strojní mytí... :D

 

a to v průměru tu budou auta za cca 100 litrů--ti co je myjou jen ručně a do myčky by nešli, jsou pacienti :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co je špatného na ručním mytí auta? Tady přece nejde o penízea ani o cenu vozidla či značku. Pokud je možnost si jej umýt ručně, tak proč jezdit do myčky. Je to lepší, než jít do zakoužené putiky a chlastat.

Domnívám se ozzy56, že tvůj výrok: ,,v průměru tu budou auta za cca 100 litrů--ti co je myjou jen ručně a do myčky by nešli, jsou pacienti".

 Je poněkud nešťastně napsám. Může se to i některých členů doktnout.

Já osobně myji ručně. Pokud by si měl cestu do Jč, tak se ozvi a můžeme společnš pohovořit a přitom si umýt auta ;) .

Myslím si, že myčky nikdy neumyje dobře karoserii + kola a nenaleští ;) . Soushlasíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky jde o to ''umýt'' a ''umýt'', pokud mám auto na denní ježdění a jde mi jen o to, aby nebylo jako prase, tak to ho klíďo 3-4x ročně protáhnu myčkou....pokud má někdo auto na výstavy, popř. fungl nový, tak chápu, že do myčky nepojede. Pak ještě taky záleží, jak má kdo čas a možnosti šudlit auto venku, ve velkoměstě na parkovišti, kde na vás každej čumí z paneláku, není moc o co stát :cool: . U starších aut je maximálně fajn třebas 1x za 2-3 roky nechat auto komplet umejt a vyčistit od profíků, aspoň pro dobrej pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406

 

děkuji za pozvání, pokud pojedu kolem, můžeme zajít na pivo, nebo na tůru :myslim , auto jezdím mýt do myčky od novoty a víc neřeším, od auta požaduju, aby mě odvezlo z bodu A do bodu B--nic víc, naopak chápu, že k tomu musí mít v motoru olej a v nádrži palivo...,ale vím, že jsou i jiní lidé--pořád něco kutí kolem auta....,holt mají jiné priority ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím se smát--kdybyste měli RR, Bentley, Ferrari, tak to pochopím, ale s našima popelnicema s cenama kolem 400 tisíc max. (což je spotřební zboží), řešit či ruční nebo strojní mytí... :D

 

a to v průměru tu budou auta za cca 100 litrů--ti co je myjou jen ručně a do myčky by nešli, jsou pacienti :roker

 

Moje 407 stála lehce přes 100 a do myčky s ní nejezdím. Důvody jsou dva - za prvé je lak po prvním majiteli v troufám si říct dobrém stavu a byl bych rád, aby to tak nějakou dobu ještě vydrželo, za druhé pokud je pěkně, ruční mytí wapkou případně wapkou a houbou mne BAVÍ. O tom, zda to je auto za 400 tisíc či "popelnice" za 100 (ale za tohle označení tě tady asi leckdo nebude mít rád teda..) to opravdu není. I Bentley za 3 mega může mít dokur_vený lak pokud se o to majitel nestará ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...