Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Redukce jack 6,3 mm/jack 3,5 mm


Ducatista

Recommended Posts

Nevíte kde sehnat Redukci jack 6,3 mm/jack 3,5 mm na sluchátka? Pro jistotu opakuju, že to je z tlustýho kolíku na tenkej. Všude v elektro obchodech a eshopech mají ty levný šmejdy za dvacku, který nemají kvalitní kontakt a občas při pohybu zvuk vypadává. Mám sluchátka s 6,3 mm jackem a potřebuju to občas zredukovat na 3,5 mm do PC, malýho MP3 přehrávače apod.

Na webu sennheiser jsem redukci 6,3 mm/3,5 mm našel, ovšem zboží není dostupné a jinde na netu jsem něco lepšího nenašel. Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo si předělej sluchátka na 3,5 mm a používej opačnou redukci, z malého 3,5 na velký 6,3.

Protože ta redukce, co zamýšlíš, je velká a když bude strčená v maličkém 3,5, tak 3,5 bude namáhaný na ohyb a brzy se vykvedlá.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olda: mám sluchátka vyšší třídy a ten kabel fakt řezat nechci, navíc ta šroubovací koncovka 3,5mm, do které bych napájel dráty je daleko větší než origo zatavený jack 3,5 mm, takže bych si tolik nepomohl. Pak bych zase řešil namáhání té velké zástrčky 6,3 mm s redukcí.

 

Dneska už mi balík z kytary.cz přijde, klobouk dolů před rychlostí tohoto eshopu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...