Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde odovzdať benzín? :)


Guest bluesman

Recommended Posts

Chlapi, neviete náhodou, kde by sa dal odovzdať olovnatý benzín, ktorý sa už nepredáva na pumpách? ;) Zostali nám doma štyri litre zo starej kosačky a pumpári to nechcú zobrať, už som sa pýtal všade v okolí... Alebo neviete náhodou, ako by sa dal zneškodniť (nejakým práškom alebo niečím podobným)?
Dík za radu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, to ma nenapadlo, díky za tip! :)  Ozvem sa, či ma nepošlú tiež doprdele ako pumpári... :D

 

//vo flaškách už to je naliate - za poštovné ti ho kľudne pošlem, ak potrebuješ niekomu vypáliť barák alebo auto :D

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, neviem jak u vás v Čechách, ale u nás sa už niekoľko rokov nedá tankovať olovnatý benzín a ani tu už nejazdia staré Škodovky... (ani zberne nebezpečného odpadu tu nemáme :) ) Slovač je síce chudobný národ, ale nové autá tu majú všetci. :D  Nechcel som to vyliať do kanála, takže skúsim hasičov a ak nič nezaberie, odložím ho naspäť do pivnice a budem čakať na zázrak . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nevím co řešíš budeš jezdit tak dlouho že jen projedeš svůj benzin, když si nevíš rady daruj  někomu či to vylij na plochu a zapal , Co ti na to napsat co s tím,  Kvůli 4 l starého benzinu :aut   Připomíná mi to povídku od jednoho spisovatele Kam s ním ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upratujeme chalupu, takže niekde to dať musím. :D Nová kosačka je len na bezolovnaný Natural 95, nechcem ju pokaziť. ;)
Hasiči to hádam vezmú, a keď nie, tak im to položím pred dvere a odídem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stare skodovky a jina auta z te doby potkavam i v Praze kazdy den... a nejsou to zrovna nalestene veterany. Nerikam ze jich je 10% ale jsou porad.

Kdysi jsem do stareho Oltcita nalil 20l kanystr "predrevolucniho" benzinu (cca 20 let stareho) a taky to jelo. Sice to trosku smrdelo, kourilo, ale jelo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...