Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední ramena


Milan+

Recommended Posts

.....

Objednal jsem Ramena zavěšení kol FEBI FB 26645, FB 26646. ...... 

Ta cena fakt velmi slušná ....  :D  :papa

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ramena se taky chystám, a koukám, že výše odkazované JTC1106 a JTC1107 jsou dvě za cenu jednoho jiné značky ... přitom dle všeho jde o TRW, na kteroužto značku jsem příliš negativních referencí nezaznamenal (a už od nich mám na autě nové brzdové třmeny)

je to nějaká habaďůra, nebo mám rychle objednávat dokud je píšou skladem za ty prachy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2016 at 15:53, kavol napsal:

na ramena se taky chystám, a koukám, že výše odkazované JTC1106 a JTC1107 jsou dvě za cenu jednoho jiné značky ... přitom dle všeho jde o TRW, na kteroužto značku jsem příliš negativních referencí nezaznamenal (a už od nich mám na autě nové brzdové třmeny)

je to nějaká habaďůra, nebo mám rychle objednávat dokud je píšou skladem za ty prachy?

Včera jsem ty FEBI FB 26645, FB 26646 namontoval a vypadá to, že super. Trochu jsem se s tím sice potrápil, protože jsem to nikdy nedělal, ale je to tam 🙂

Pokud by někdo dělal výměnu ramene na heveru a ne na zvedáku - tzn. že nebudou vyvěšená obě kola, tak určitě ze stabilizátoru povolit kosti. Rameno je vsunuto mezi nosník a stabilizátor a pokud se kost nepovolí,uchycení ramena je pak sevřené. Vyndat se možná podaří, nasadit určitě ne. Pak to trefování šroubů je taky prima hra... Silentbloky fest pruží.

Jsem zvědav, kolik s tím nalítám. Doporučuji před objednáním zjistit, jaký je fyzicky v ramenu šroub. Jsou M14 nebo M12 - uvádí to u toho ramene. Já měl M12, což je asi originál, ale v katalogu jsem viděl M14. Kdo ví jak to je.
Tak dodatečně uvádím, že jsem s FEBI ramenama najel 25tis. silnice 2,3 třídy, občas polňačky, 70% špatný terén.

Upraveno uživatelem Jarda5
Dodatečné info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A například ramena Delphi vydržely +- stejně jako předchozí Starline, vždycky po 20tis km už mi na STK říkali že tam je drobná vůle. Holt nemoc 807.

 

Jestli to u dílů Delphi není pravidlo - čepy řízení Delphi mi na Mondeu taky vydržely 20.000, než znovu začaly klepat.

Někteří opraváři budou lidem tvrdit, že Delphi je pro ford vlastně jako originál, asi kvůli tomu, že na motoru je opravdu pár originálních dílů od delphi, ale já myslím, že Delphi je naprostá konfekce, srovnatelná s díly od Starline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Auto celkem dost plavalo, přisuzoval jsem to k vybitým ramenům a čepům řízení. Obojí jsem vyměnil, nechal udělat geometrii, trochu se to zlepšilo, ale pořád to plave.

To řízení prostě není v pořádku. Co tam dál mám řešit? Tyčky řízení, tlumiče, hřeben řízení nebo je ještě něco jiného, co by nestabilitu mohlo způsobovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorcraft je jen obchodní značka, kterou dávají na díly. Jestli si je dělali sami, nebo jsou od LUK, SKF, ATE, olej od Francouzů atd., je to jedno, na všechno natisknou motorcraft.

 

Prostě jsem chtěl říct, že Delphi se mi zdá jako průměrná až podprůměrná značka dílů v aftermarketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...