Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

přední ramena


Milan+

Recommended Posts

Máte někdo na P807 ,C8 atd namontované přední ramena Starline? Je v kellyně akce 50% a tak ted tam jsou za hodně dobré kačky,tedy i ostatní značky.  

Jde mi spíše jak to máte s výdrží těch ramen,pokud je tam někdo máte. Na malé kotrmelce bych to neřešil,tam to přežije.

Je možné ,že tam bude něco  přebalené,ale buhví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo na P807 ,C8 atd namontované přední ramena Starline? Je v kellyně akce 50% a tak ted tam jsou za hodně dobré kačky,tedy i ostatní značky.  

Jde mi spíše jak to máte s výdrží těch ramen,pokud je tam někdo máte. Na malé kotrmelce bych to neřešil,tam to přežije.

Je možné ,že tam bude něco  přebalené,ale buhví.

Díval jsem se na Kelly a cena je 2.515,-Kč. Když na to bude ještě 50% je to fajn. Já kupuju http://www.mroauto.cz/katalog/peugeot/807-e-02/16666/100571/

A například ramena Delphi vydržely +- stejně jako předchozí Starline, vždycky po 20tis km už mi na STK říkali že tam je drobná vůle. Holt nemoc 807.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přebalené to bude v každém případě, Starline nevyrábí ani ty krabice s nápisy, a co tam bude zrovna zabalené je v tomto případě loterie, výrobců podobných součástí je mraky. 50% sleva mi nepřijde jako zázrak, když normálně jsou slevy na Starline 38-43% a má je kdekdo, to bude rozdíl stovky, dvou? S nouzově osazeným ramenem Starline z jiného typu vozu (pátek odpoledne, zákazník nutně potřeboval výměnu ihned, když na to předtím dlouho kašlal a jiné nebylo skladem) zkušenost z kdysi dávna mám, reklamovalo se asi po 3tis km. Osobně bych to neriskoval, sice se dá vrátit, ale výměna navíc je opruz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline bych nedal ani zadarmo jedině kdybych to v brzké době prodával.Já používám značky meyle či moog.

Nakupuju zde sice musím čekat ale vyplatí se to.

http://autodily.mjauto.cz/peugeot/807-e/2-2-hdi_94/ramena/MGCIWP2465.html

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Chlapy, je nějaký důvod, že by nepasovala ramena z P 807, C C8 2005 94kW na Ulysse 2005 94kW.

Objednal jsem Ramena zavěšení kol FEBI FB 26645, FB 26646. Jsou na Citroen C8  a na Peugeot 807 r.v. 2005, 94kw, ale na Ulysse prý nepůjdou.

Nechal jsem si je poslat, měli by sednout ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já si říkal, že musí být stejný... Pořád mi tam podsouval FEBI o 400 dražší.

Ten v tom Mediku za to chce taky hrnec zlata. Já je včera objednal za 1.550,- Kč/ kus vč DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...