Jump to content

Klíč s dálkovým ovládáním vysokou frekvencí.......


Nick406
 Share

Recommended Posts

Zdravím

Chtěl bych se zeptat kde je čidlo v případě tohoto typu systému už podruhé se mě stala nepříjemná věc že dojdu k autu zmáčknu tlačítko a nic se neděje...auto jde odemknout samozřejmě klíčem ale u staršího modelu mě nevypne imobilizér tím pádem nelze nastartovat.

Poprvé mě to udělalo před měsícem chtěl jsem koupit nové baterie do klíče ale nakonec jsem se na to vykašlal protože od té doby to do dneška fungovalo.Ovšem dneska jsem musel asi 30 min.stát na parkovišti a zkoušel jsem pořád mačkat tlačítko nakonec se povedlo a pak jsem auto zamkl i odemkl asi 5X bez problému takže zkusím vyměnit baterku v klíči ale myslím že tou to asi nebude navíc červená dioda vždy při stisku svítila jak má.

Každopádně když se to stalo poprvé tak to bylo taky za chladnějšího počasí a hlavně za deště....tak by mě zajímalo kde je nějaké čidlo které na to odemykání reaguje a dále už jsem to jednou zmínil mezi řeči neblikají mě blinkry při dálkovém odemykání auta ze dne na den přestali blikat má to nějakou pojistku nebo kde najdu vůbec hlavní ústřednu :D centrálního zamykání?? Díkec

PEUGEOT 406 5/1997 1.8 16V

Link to comment
Share on other sites

Guest servisman

Zkusil bych v první řadě vyměnit baterii v klíčku,  nikde nepíšeš zda je to origo DO .Taky by to mohla býti závada v mikrospínači, že to jednou jde a jednou nejde.

Link to comment
Share on other sites

Jednotka je na obrázku pod písmenem "B".

Případně myslím, že u peugeotu mají čtečku, která zjistí jak ten klíč vysílá. Vždy při stisku a držení by měla dioda blikat. Pokud dioda jen svítí už je baterka na hranici životnosti.

post-572-0-13427100-1416326933_thumb.jpg

Edited by Dave_k
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...