Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední čirá světla (černé)


HL.CHEF

Recommended Posts

Ahoj pežot´áci.Poradí mi někdo,kde zakoupit přední čirá světla v černém provedení?Co jsem se díval na fotky,tak hodně kluků je má.Z autorizačních důvodů nemohu dát ilistrativní foto.Jde o to,že cca půl roku jsem měl v záložkách uloženy tyto světla a v momentě,kdy chci objedvávat už nejsou k dostáni.Prohledal jsem net a žádné odkazy.Díky za každou informaci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ....třistašestkaři.diky za info...angeleyes tam cpat nechci.Mám v hlavě porad ty Valea v černém jak píšeš Stif.Nakonec jsem našel jedinný obchod v česku za 10 tis.(to mě trefilo),pak varianta z německa 7300.-toto asi vyřeším.Před pár měsící jsem je viděl aspon ve 3 obchodech kolem 5-tky a ted problem sehnat za rozumnou cenu.Je mi divné,že někde v regálech se neválí posledních pár sad.Jen vědět kde....Ještě chvilku počkám jestli někdo nebude vědět,pak objednávám z něměcka at si nadělím dárek.Snad se mé děvče nebude mračit,že  utrácím,ale je to můj mazel tak cooooo....díky ahoj

Upraveno uživatelem HL.CHEF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono není divné, že se někde pár sad neválí, protože ona ta světla nebyla zrovna v regálech ani v době, kdy byly 306ky "v kurzu". Dneska jsou to už pomalu veteráni, tak se není čemu divit, že si nikdo takové díly nenaskladňuje, ještě ke všemu, když v tom leží tolik peněz. Ano, dají se sehnat levněji černá světla, ale už to nebude originál Valeo, ale tak max. nějaká DEPO. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černé Valeo originál mám na svém autě, objednal jsem černé, ale jak vidíš dole na fotce, tak jsou modré, dával jsem za ně něco kolem 2000, - za obě. Možná v Polsku by se daly sehnat, kontaktuj člena Lucasao, ten tam koupil ty samé, třeba Ti poradí kde.

Upraveno uživatelem olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau..joooo díky za informace...už mám jasno jdu do Valea.Co tu máte fotky s těma světlama,všem tu sluší...Jsem tu krátce.Dejte mi chvilku času, profil vyšperkuju a napíšu historii mé žabky zelené metalickééé 1.9 turbové.Chodím jsem tu tak 6 let okukovat recenze.A co je to tu po novu,tak  jsem se tu zaregistroval abych sdílel s vama radosti i starosti...tak díííky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Světla se stále dají koupit v Polsku viceméně za pár korun

http://allegro.pl/lampa-przednia-lewa-peugeot-306-99-nowa-valeo-i4952704619.html

http://allegro.pl/czarna-lampa-przednia-lewa-i-prawa-peugeot-306-i4911491334.html

 

V obchodě kde jsem je kupoval já, už je nejspíš nemají http://www.auto-sosulski.pl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Nechci zakládat nový téma, tak to hodím sem. Mám 97 sedan a slušně řečeno jsem zku"vil světla. Nebo spíš předchozí majitel. Měl jsem tam nalepený inteligentní mračitka, na který kromě policie měli kecy i na stk. Při pokusu se sundat, jsem zjistil že jsou lepený silikonem a ještě bůhví jakým jiným lepidlem. Takže teď mám na světlech zbytek lepidla a nejde dolů. Zitra hodím foto, kdyby měl někdo nějaký nápad co stim.

Otázka je, jestli bych mohl namontovat ty čiré světla, co se dávaly na modely kolem 2000 roku? Tuším ty s h7 žárovkama.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...