Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zere olej


Puky02

Recommended Posts

Zdravim vas  mam Peugeot 270 SW  1,4 74 Kw a 4 rocny  najazdene 50 000 Km a zere to 1 oleja na 15 000  Km a niesu  ziadne znamky  skvrny oleja na motore , v garazi ani chladiacej kvapaline. motor ma divny zvuk pri stuenom starte (ako  keby 15s siel nepravidelne  a potom sa zvuk zmeni na pravideny ) a otacky sa pohybuju kolo 800. bola robena  diagnostika na novo a nezistili nic. Prosim  o radu dakujem.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus dát dotaz do Peugeotu, tipnu si 0.6-08 litru na 1000 KM , takže ti to žere opravdu málo :myslim

 

jinak--málokterý motor těch 6-8 deci na 1000 KM opravdu sežere, ale normy spotřeby oleje jsou tak postavené, takže se nedá ani reklamovat...

 

obvyklá spotřeba je 1-1.5 litru mezi výměnou oleje, tzn. že po ujetí cca 15 tisíc KM klesne stav na měrce z MAX na MIN

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diki za odpoved .... ale no co som mal druhe auto od vymeny k vymene nic ziadne dolievanie oleju (felicia ) tak preto mi to nedavalo zmysel ze preco to tak zere   co potom  ten zvuk ?  nemoze to byt  spojene stym alebo aj stymi otackami ?

Upraveno uživatelem Puky02
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...