Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

LED žárovky


Romeo 306

Recommended Posts

tak se do toho nepouštěj pokud si nejsi jist, já měnil jen žárovičky a chtěl jsem roztokem stříbra "posílit" slabá místa, zateklo mi to kam nemělo a málem to všechno vyzkratoval ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, teď na to koukám, že je to obrácené. Tak sorry za mystifikaci. Buď jak píše kolega výše to kuchnout a nahradit LEDkou s odporem nebo led pásky. Já ty potvory co jsem na ně posílal odkaz zkoušel do panelu klimošky na 807 a nic moc. A zimní dlouhé večery zatím nenastali, tak se do laborování zatím nepouštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak garáž naštěstí mám a vyzkouším ty led pásky...protože dvě žárovky na 3 ovládací kolečka je fakt málo, nevím proč není na každý kolečko jedna... Poradím se s nějakým známým na to pájení co tomu rozumí :) . Led žárovky jsem už dával do hodin a taky sem je musel upravit, zbrousit hlavičky a vyplnit prostor alobalem aby se světlo rozptýlilo. Ale v tom panelu můžu maximálně zbrousit žárovky a to by nestačilo, takže ten pásek je reálnější.Tak díky za Vaše rady ;) pomohlo mi to....

Upraveno uživatelem Romeo 306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...

Postupně měním všechny za LED jak v panelu za volantem tak i v přístrojovce, ovladači klimatizace ad. a zadních světlech a blikačích. Je dobré že tam není indikace a životnost je někde jinde. Jen po postupných nákupech a výměnách záleží hodně na  zpracování a kvalitě.!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...